خوش‌نویسی دیالوگ‌های معروف پرویز پرستویی / سه شنبه 18 آبان

خوش‌نویسی دیالوگ‌های معروف پرویز پرستویی / سه شنبه 18 آبان

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از خبرگزاری ایسنا یک هنرمند مجموعه‌ای از دیالوگ‌های پرویز پرستویی را در قالب یک نمایشگاه خوشنویسی به نمایش می‌گذارد.

 

سپیده مبرهن درباره‌ی نمایشگاه خوشنویسی "لیلی با من است"، گفت: پیرو نمایشگاه‌هایی که سال‌های پیش در زمینه‌ی ابتکار و خلاقیت در هنر خوشنویسی داشتم، امسال به سراغ دیالوگ‌های پرویز پرستویی در فیلم‌هایش رفتم و تعدادی از آن‌ها را برای خوشنویسی انتخاب کردم.

 

او افزود: برای این نمایشگاه دنبال دیالوگ‌هایی از این هنرمند بودم که شکیل‌تر و وزین‌تر باشند چون هر دیالوگی را نمی‌توان برای این کار انتخاب کرد. 

برای این مجموعه دیالوگ‌هایی از فیلم‌های «آژانس شیشه‌ای»، «دوئل»، «مارمولک»، «بید مجنون» و... انتخاب شده است.

 

این هنرمند همچنین گفت: حدود ۱۸ تا ۲۰ تابلوی خوشنویسی در این نمایشگاه روی دیوار گالری می‌رود. سبک این کارها نستعلیق و شکسته‌ نستعلیق می باشد و در برخی از آن‌ها از هنر تذهیب و کلاژ هم استفاده شده. اولویت اصلی من فروش این آثار نیست بلکه می‌خواهم هنر خوشنویسی توسط سینما مطرح شود.

 

مبرهن به حضور پرویز پرستویی در افتتاحیه این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: از یک ماه پیش آقای پرستویی را در جریان این کار قرار دادم و خیلی استقبال کردند و معتقد بودند کار خاصی صورت گرفته است.

به گفته‌ی او؛ احتمالا پرویز پرستویی در افتتاحیه نمایشگاه حضور خواهند داشت.

 

این نمایشگاه روز پنجشنبه بیستم آبان‌ ماه، ساعت ۱۸ در سالن آمفی‌تئاتر فرهنگسرای شفق به نشانی یوسف‌آباد، خیابان ۲۱، بوستان شفق گشایش می‌یابد و تا ۲۶ آبان میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

 

انتهای پیام /*

منبع : ایسنا
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top