Audi با این تبلیغ از مسابقات 24 ساعته‌ی لومان خداحافظی می‌کند / سه شنبه 18 آبان

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از ام بی ای نیوز آئودی در تبلیغ جدیدی که با اجرای نو و تأثیرگذاری از قطعه‌ی کلاسیک « Homeward Bound» از Simon و Garfunkel پخش می‌شود، همراهی طولانی خود را با مسابقات رانندگی 24 ساعته‌ی لومان که به زودی هم به پایان خواهد رسید جشن می‌گیرد.

 

تبلیغ که توسط BBH لندن طراحی شده، ماشین‌های اسپرت آوئدی را نشان می‌دهد که از همه‌جای اروپا انگار که برحسب غریزه به سمت خانه بروند به سمت لومان راه می‌افتند. مدل‌های RS آئودی از جمله مدل جدید TT RS Coupé و R8 Spyder در این تبلیغ در کنار ماشین‌ها و موسیقی (اجرای مجدد توسط آرتیست خوش‌آینده Gina Kushka اجرا و توسط David Kosten تهیه‌کنندگی شده) تبدیل به منظره‌ای استثنایی می‌شود. C.D. Morrish از Stink کارگردان بوده.

 

مطابق با گفته‌های آئودی این تبلیغ ادای دینی است به دورانی از مسابقات لومان که در تاریخ از آن به عنوان «دوران آئودی» یاد خواهد شد. از 1999 تا 2016 تولیدکننده‌ی آلمانی از 18 باری که استارت زد، 18 بار روی سکو ایستاد که 13 بار آن قهرمان بود. با این وجود، همراهی آئودی و لومان با پایان فصل 2016 به اتمام می‌رسد، چراکه برند تمرکزش را روی مسابقات فرمول E گذاشته.

 

انتهای پیام /*

منبع : ام بی ای نیو
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top