افزایش دمای شمال کشور از فردا / چهارشنبه 19 آبان

افزایش دمای شمال کشور از فردا / چهارشنبه 19 آبان

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از ایسنا مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش دما در سواحل شمالی کشور از فردا تا پایان هفته خبر داد.

 

احد وظیفه، اظهار کرد: تحلیل داده‌ها و نقشه‌های پیش یابی هواشناسی بیانگر ادامه ناپایداری‌ها به صورت بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد در شمال شرق، ارتفاعات البرز در استان سمنان و به طور پراکنده‌تر در شرق کشور خواهد بود.

 

وی اظهار کرد: این سامانه روز چهارشنبه به تدریج از شمال شرق کشور خارج می‌شود. با توجه به پایداری و سکون نسبی هوا از امروز، سه شنبه 18 آبان تا پایان هفته میزان آلاینده‌های جوی در شهرهای بزرگ و صنعتی افزایش پیدا خواهد کرد.

 

به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی،‌طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه 18 و 19 آبان ، خلیج فارس مواج پیش بینی می‌شود همچنین از فردا تا پایان هفته در سواحل شمالی کشور افزایش نسبی دما پیش بینی خواهد شد.

 

وظیفه با اشاره به وضعیت هوای استان تهران طی روزهای آینده اظهار کرد: آسمان تهران در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 19 و 20 آبان ماه صاف تا کمی ابری و همراه با غبار صبحگاهی با حداکثر و حداقل دمای 17 و 6 و 18 و 8 درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.

 

انتهای پیام/

منبع : ایسنا
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top