گوگل، گوشی شما را به چوب جادو تبدیل می‌کند / چهارشنبه 19 آبان

گوگل، گوشی شما را به چوب جادو تبدیل می‌کند / چهارشنبه 19 آبان

به گزارش آقای تبلیغات به نقل ازام بی ای نیوز گوگل و شرکت تصویری "برادران وارنر" برای تبلیغ فیلم جدید جی.کی. رولینگ،  "جانوران شگفت‌انگیز و چگونه آن‌ها را پیدا کنیم" با فراهم کردن امکان اجرای طلسم‌ها توسط کاربران اندروید توسط گوشی‌هایشان متحد شده‌اند!

دستیار صوتی گوگل حالا به کلمات طلسمی شبیه کتاب‌های هری پاتر واکنش نشان می‌دهد و عملیات خاصی را اجرا می‌کند. مثلاً گفتن کلمه Lumos  چراغ قوه را روشن می‌کند اما در حالی که گفتن Silencio  صدای اعلان‌ها را قطع می‌کند و کلمه Nox  چراغ قوه را خاموش می‌کند.

 

طرفداران دنیای هری پاتر هم‌چنین می‌توانند در نمای خیابانی گوگل با دیدار از مکان‌های نیویورک 1926 که در فیلم نمایش داده شده است، دنیای "جانوران شگفت‌انگیز و چگونه آن‌ها را پیدا کنیم" را تجربه نمایند. این مکان‌ها شامل MACUSA (کنگره‌ی جادویی ایالات متحده)، میخانه‌ی خوک نابینا، و آپارتمان جادویی تینا و کوئینی گلداستین، دو تا از کاراکترهای اصلی فیلم، می باشد.

 

هم‌چنین یک تجربه‌ی واقعیت مجازی از طریق Framestore برای دستگاه واقعیت مجازی Daydream گوگل طراحی خواهد شد، و یک بسته‌ی استیکر "جانوران شگفت‌انگیز" نیز برای استفاده در اپلیکیشن پیام‌رسان گوگل موجود می باشد.


انتهای پیام/

منبع : ام بی ای نیوز




Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top