ایجاد و تکمیل قطارهای حومه در دستور کار دولت / یکشنبه 23 آبان

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از ایسنا سید حسین هاشمی استاندار تهران با بیان اینکه ایجاد و تکمیل قطار حومه در دستور کار دولت قرار دارد از اولویت ساخت قطار حومه‌ای برای شهرهای اسلامشهر و ورامین خبر داد.

 

وی درخصوص سرانجام ساخت مترو تهران – پرند با بیان اینکه یکی از اولویت‌های دولت اجرایی کردن قطار حومه است، گفت: در سفر رییس جمهور به شهرهای اطراف تهران نیز این مهم به تصویب رسیده است.

 

او با بیان اینکه در تمام شهرهای بزرگ از جمله پاریس، لندن، توکیو و سئول قطار شهری به عنوان یکی از ملزومات پیوند شهرهای حومه با شهرهای مرکزی اجرایی شده است، تصریح کرد: قطارها با سرعت بالا و با سرفاصله حداکثر 10 تا 15 دقیقه وظیفه جابه‌جایی مسافران را بر عهده دارند.

 

استاندار تهران با بیان اینکه ایجاد و تکمیل قطار حومه در دستور کار دولت قرار دارد، گفت: یکی از اولویت‌های دولت احداث قطار حومه‌ای اسلامشهر و ورامین است که این در دستور کار قرار دارد.

 

هاشمی با بیان اینکه بر سر ایجاد مترو و یا قطار حومه بحث‌های زیادی صورت گرفته، اما با استناد به تجربیات کشورهای دیگر می‌توانیم بگوییم که ایجاد قطار حومه موفقیت‌آمیز بوده و این مهم در دولت قطعی شده است و از بگومگوهای گذشته خارج شده‌ایم افزود: یکی از مشکلات سال‌های گذشته طولانی شدن پروژه‌ها بوده که موجبات نارضایتی مردم را فراهم می‌کرد اما حالا درصدد هستیم که پروژه‌ها را با سرعت بیشتری به اتمام برسانیم.

 

انتهای پیام/

منبع : ایسنا
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top