استارباکس امسال 13 مدل لیوان قرمز مخصوص تعطیلات دارد / دوشنبه 24 آبان

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از ام بي اي نيوز استارباکس اعلام کرده که لیوان قرمز امسال این کمپانی با سال‌های گذشته متفاوت خواهدبود. 

این برند قصد دارد به جای توزیع یک مدل لیوان قرمز مخصوص فصل، 13 لیوان متفاوت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. نکته‌ی جالب توجه در این رابطه، طراحی شدن هر کدام از این لیوان‌ها به دست مشتریان صورت گرفته‌، مشتریانی که هر کدام به یک نقطه‌ی دنیا تعلق دارند. با وجود اینکه این هنرمندان از 6 کشور متفاوت هستند، لیوان‌های طراحی‌شده "روح این فصل" را تداعی می‌کنند.

 

در رویدادی که برای اعلام این اقدام در نیویورک برگزار شد، "هوارد شولتز"، مدیرعامل استارباکس، از عکس‌العمل مشتریان برند نسبت به لیوان‌های تعطیلات سال گذشته صحبت کرد. او گفت "چند نفر معتقد بودند که استارباکس فاقد روح کریسمس می باشد و این اتفاق طوفانی به راه انداخت.

اما چیزی که درمورد آن لیوان‌های قرمز ساده وجود داشت، قابلیت آن‌ها برای به اشتراک‌گذاری به عنوان بومی خالی بود که پذیرای داستان‌های افراد شد. در طول هشت روز، استارباکس 1200 پست با هشتگ #RedCupArt دریافت کرد.

استار باکس می‌گوید که طراحی این لیوان‌ها با الهام از طبیعت و فصل خود صورت گرفته‌است. بعضی از آن‌ها گرافیکی‌ هستند و به چشم می‌آیند، و برخی حس یک کتاب داستان قدیمی را برمی‌انگیزند.


منبع : ام بي اي نيوز
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top