بانک مسکن بیش از 42 هزار تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرد/ انجام بیش از 2برابر تعهد / دوشنبه 1 آذر

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از ایرنا مدیر امور اعتباری بانک مسکن گفت: در حالی که تعهد بانک مسکن تا پایان سال پرداخت 21 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بود، اما تاکنون به 42 هزار و 600 نفر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت شده.

از روابط عمومی بانک مسکن، "نادر قاسمی" درباره آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج گفت : بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی سقف تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج از 30 میلیون ریال به ازای هر نفر، به 100 میلیون ریال افزایش یافت.

او ادامه داد: بر اساس این مصوبه مجلس و بخشنامه بانک مرکزی، مقرر شد از مرداد ماه سال جاری بانک مسکن ماهیانه سه هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به زوجین واجد شرایط پرداخت کند که مجموع تعهدات بانک تا پایان سال پرداخت 21 هزار فقره از این نوع تسهیلات بوده.

وی تصریح کرد: شعب بانک مسکن تاکنون به 42 هزار و 600 نفر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرده اند و این نشان می دهد این بانک تاکنون به بیش از دو برابر تعهد خود عمل نموده.

وی تاکید کرد: بانک مسکن آن دسته از مشتریانی که تشکیل پرونده داده و ضامن خود را معرفی کرده اند و در مرحله دریافت چک تسهیلات ازدواج خود قرار دارند را نیز پوشش خواهد داد که تعداد این افراد حدود پنج هزار نفر است.

با مصوبه مجلس شورای اسلامی تمام بانک ها موظف هستند پس از ثبت نام در سایت های مربوطه شعب بانک ها برای هرکدام از زوجین جوان تسهیلات 100 میلیون ریالی پرداخت کنند.

 

انتهای پیام /*

منبع : ایرنا
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top