آیا کارمندان می توانند هنگام کار از تلفن همراه خود استفاده کنند؟


اکثر افراد گمان می کنند استفاده از تلفن همراه ایده خوبی نمی باشد و ممکن است تاثیر منفی بر مشتریان داشته باشد زیرا هنگامیکه کارمندان با مشتریان صحبت می کنند می بایست تمام تمرکز خود را بر آنها معطوف نمایند تا از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری کنند.

با آقای تبلیغات همراه باشید. 


ما می توانیم به طور صریح این قانون را وضع کنیم که استفاده از تلفن همراه در محل کار قدغن می باشد. و به این ترتیب به کارمندان کمک کنیم که بهترین بهره را از زمان کاری خود ببرند. زیرا در این شرایط کار شما سازنده تر خواهد بود.

از طرفی می توان این مسئولیت را بر عهده خود کارمندان گذاشت تا به این نتیجه برسند که استفاده از تلفن همراه در محیط کار درست نیست. استفاده از تلفن همراه شخصی در هر محیط کاری ممنوع می باشد! اما بهتر است به خود کارمند اجازه دهیم به این نتیجه برسد که استفاده از تلفن همراه شخصی اش در محل کار درست نیست، و می تواند تاثیر مخربی بر عملکردشان داشته باشد.

حتی اگر استفاده از موبایل در محل کار قدغن نباشد می بایست نکاتی را در استفاده از آن رعایت کنید.

 

  • موبایل شما باید در حالت بیصدا باشد.
  • در صورتیکه تماس برقرار شده ضروری نیست ، بعدا پاسخگوی آن باشید.
  • هرگز برای پاسخگویی به تلفن همراه خود صحبت های همکارتان را قطع نکنید.
  • در جلسه هرگز از تلفن خود استفاده نکنید.
  • ...چگونه استفاده بیش از حد تلفن همراه توسط کارمندان را کنترل کنیم؟


اینکه کارمندان چند دقیقه در روز از تلفن همراه خود استفاده کنند طبیعی می باشد. فقط باید مطمئن باشید که کارمندان درک درستی از زمان استراحت دارند و بیش از حد، زمان خود را صرف استفاده از تلفن همراه خود نمی کنند.


همچنین یک شرکت سازمان یافته و با تجربه ابتدا قوانین خود را اعلام کرده و سپس به اجرای آن می پردازد. به این ترتیب در صورت تخلف باید به ترتیب اخطار داده شود.( لفظی، نوشتاری، اخطار نهایی و اخراج !)

 


با یادآوری مرتب این نکته که استفاده از تلفن همراه در محیط کار ممنوع است می توانید به کنترل و کاهش این موضوع کمک کنید برای مثال روی قسمت های مختلف محل کار یادداشت بگذارید که استفاده از تلفن ممنوع می باشد. بهتر است این یادداشت ها به رنگ قرمز باشد تا جلب توجه بیشتری ایجاد نماید.


کارمندان می توانند به طور داوطلبانه میزان استفاده از گوشی همراه خود را کاهش دهند برای مثال آنرا خاموش کنند و یا در ماشین خود بگذارند در غیر این صورت شرکت می بایست به فرهنگ سازی بپردازد به این صورت که از خود مدیر تا دیگر کارمندان هرگز موقع کار از تلفن شخصی خود استفاده نکنند تا این فرهنگ رواج پیدا کند.


همچنین هنگام استخدام نیروهای خود نیز می توانید از آنها بخواهید فرم مربوط به عدم استفاده از تلفن همراه شخصی را امضا کنند تا تمامی عواقب آن را در نظر داشته باشند.


در آخر با اینکه تلفن همراه مزایای بسیار زیادی دارد و ایجاد ارتباطات را آسان تر می کند، از طرفی کار کردن با آن در محیط کار موجب کاهش عملکرد کارمندان می گردد.کارمندان

 منبع: https://www.callcentrehelper.com


کارمندان

 کانال تلگرام :  https://telegram.me/english_article

Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top