رونمایی از طرح مدیر ماجراجو  توسط دکتر حسین ناصری ماجراجوی ایرانی برای اولین بار در ایران

رونمایی از طرح مدیر ماجراجو توسط دکتر حسین ناصری ماجراجوی ایرانی برای اولین بار در ایران

دکتر حسین ناصری مبتکر طرح "مدیر ماجراجو" در جهان ، در اولین کنفرانس  مدیریت فرآیند و رهبری سازمان که با حضور مدیران برتر صنعت ایران ، اساتید  و نخبگان برگزیده علم مدیریت از دانشگاه های شریف ، امیر کبیر ، تربیت مدرس ، بهشتی و ... در سالن اصلی صدا و سیما برگزار  گردید، پس از ثبت جهانی و برای اولین بار در ایران از طرح  خود رونمایی نمود.

مدیر ماجراجو که چشمهایش را شسته و جور دیگر به مقوله مدیریت نگاه می کند ، تکنیکی است در جهت هماهنگی ذهن ، اخلاق ، تفکر یک مدیر با سرعت تغییرات در جهان . تغییراتی که اگر دیده نشود و یک مدیر مهارت کنترل و هدایت آن در جهت داخواه را نداشته باشد، می تواند مدیر و در ادامه کسب و کار  او را که سالها زحمت کشیده  است با « مرگ خاموش مدیریت » روبرو نماید .

دکتر حسین ناصری  با معرفی ترس یک مدیر  به عنوان مهمترین و اصلی ترین  عوامل مختلف که مشروح آن را در سخنرانی خود داشتن، مدیر ماجراجو را بهترین درمان برای مقابله با این ترس و کسب شجاعت شغلی دانشته و در ادامه از چگونگی تولد مدیر ماجراجو، ویژگیهای یک مدیر ماجراجو، اقدامات خود در جهت شناخت این علم جدید در دنیا و استقبال مدیران برتر جهان از آ ن سخن گفته  و پٰروژه جهانی 51 برند که بخش عملیاتی و تکمیل کننده مدیر ماجراجو می باشد را توضیح دادند .

خوشبختانه با توجه به تلاشهای صورت گرفته و استقبال اساتید دانشمند علم مدیریت از این طرح جدید و کاربردی مقدمات تدریس آن در دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی فراهم گردیده  و به زودی شاهد تدریس آن توسط دکتر حسین ناصری به عنوان یک واحد دانشگاهی در مقطع دکترا خواهیم بود .
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top