رونمایی از طرح مدیر ماجراجو توسط دکتر حسین ناصری ماجراجوی ایرانی برای اولین بار در ایران

دکتر حسین ناصری مبتکر طرح "مدیر ماجراجو" در جهان ، در اولین کنفرانس  مدیریت فرآیند و رهبری سازمان که با حضور مدیران برتر صنعت ایران ، اساتید  و نخبگان برگزیده علم مدیریت از دانشگاه های شریف ، امیر کبیر ، تربیت مدرس ، بهشتی و ... در سالن اصلی صدا و سیما برگزار  گردید، پس از ثبت جهانی و برای اولین بار در ایران از طرح  خود رونمایی نمود.

مدیر ماجراجو که چشمهایش را شسته و جور دیگر به مقوله مدیریت نگاه می کند ، تکنیکی است در جهت هماهنگی ذهن ، اخلاق ، تفکر یک مدیر با سرعت تغییرات در جهان . تغییراتی که اگر دیده نشود و یک مدیر مهارت کنترل و هدایت آن در جهت داخواه را نداشته باشد، می تواند مدیر و در ادامه کسب و کار  او را که سالها زحمت کشیده  است با « مرگ خاموش مدیریت » روبرو نماید .

دکتر حسین ناصری  با معرفی ترس یک مدیر  به عنوان مهمترین و اصلی ترین  عوامل مختلف که مشروح آن را در سخنرانی خود داشتن، مدیر ماجراجو را بهترین درمان برای مقابله با این ترس و کسب شجاعت شغلی دانشته و در ادامه از چگونگی تولد مدیر ماجراجو، ویژگیهای یک مدیر ماجراجو، اقدامات خود در جهت شناخت این علم جدید در دنیا و استقبال مدیران برتر جهان از آ ن سخن گفته  و پٰروژه جهانی 51 برند که بخش عملیاتی و تکمیل کننده مدیر ماجراجو می باشد را توضیح دادند .

خوشبختانه با توجه به تلاشهای صورت گرفته و استقبال اساتید دانشمند علم مدیریت از این طرح جدید و کاربردی مقدمات تدریس آن در دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی فراهم گردیده  و به زودی شاهد تدریس آن توسط دکتر حسین ناصری به عنوان یک واحد دانشگاهی در مقطع دکترا خواهیم بود .
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top