واگذاری49 واحد مسکونی به محرومان/ دوشنبه 20 دی

سرهنگ پاسدار عبدالله اصغری روز دوشنبه در حاشیه این مراسم که با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران برگزار شد به خبرنگار ، اعلام کرد: پس از انجام عملیات شناسایی منطقه و اولویت بندی های لازم در سال گذشته، عملیات ساماندهی و ساخت 49 واحد مسکونی از مردادماه امسال در این روستا آغاز شد.

اصغری خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی فاز 2 این پروژه نیز شامل مسجد، پایگاه بسیج، خانه عالم، مدرسه هشت کلاسه و غیره نیز از امروز آغاز خواهد شد.

سرهنگ پاسدار عبدالله اصغری اظهارداشت: این تعداد واحد مسکونی در زمینی به مساحت 5 هزار مترمربع در قالب 17 بلوک دو طبقه و پنج بلوک سه طبقه ساخته شده است.

وی با بیان این که این تعداد واحد مسکونی به 49 خانوار شامل 200 نفر واگذار می شود، اضافه کرد: برای ساخت این پروژه که با همکاری سپاه استان تهران، سازمان بسیج سازندگی، بیناد برکت وابسته به ستاد اجرایی امام (ره)، بنیاد مسکن، کمیته امداد امام (ره)، بنیاد نیکوکاری برین، خیرین، فرمانداری، شهرداری و بخشداری اسلامشهر اجرا شده مبلغ دو میلیارد و 200 میلیون تومان هزینه شده است.

وی با اشاره به این که ساکنان این منطقه که از محرومان و سیل زدگان سال 71 استان گلستان هستند و در آن زمان مجبور به ترک خانه و کاشانه خود و سکونت در این منطقه شدند، افزود: در این پروژه آب رسانی، زیرسازی و آسفالت این روستا نیز به طول دو کیلومتر برای ارتباط با روستاهای مجاور و نیز جدول گذاری و فضای سبز انجام شده است.

انتهای پیام/

منبع: ایرنا


Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top