جایزه مدیریت و نشان شهرت اتحادیه اروپا به آقاى دكتر حسين ناصرى ، آقاى تبليغات ايران ، موسس و مديرعامل هلدینگ تبلیغاتی سمین اهدا شد.

جایزه مدیریت و نشان شهرت اتحادیه اروپا به آقاى دكتر حسين ناصرى ، آقاى تبليغات ايران ، موسس و مديرعامل هلدینگ تبلیغاتی سمین اهدا شد.


12/19/2015

جایزه «شایستگی مدیریت اقتصاد و نشان شهرت اتحادیه اروپا» شامگاه پنجشنبه در مراسمی با حضور سفیر ایران و مقامات اقتصادى و سياسى ايران و كرواسى برای اولین بار به يك هلدینگ تبلیغاتی در ايران اهدا شد.

این تقدیر نامه از سال ٢٠٠٣ میلادی هرسال در یکی از پایتخت های اتحادیه اروپا به مدیران صنعتی پیشرو و منتخب در جهان اهدا می شود.

در همایش مذکور که با هماهنگی كمپانى برند کلینیک و موسسه شهرت برند اتریش EBC*L برگزار شد، چهل نفر از مدیران شرکت های ایرانی از بخش های مختلف و همچنین جمعی از مدیران شرکت های کروات و رییس اتاق بازرگانی زاگرب حضور داشتند.

در این همایش که در محل هتل وستین زاگرب برگزار شد، به بیست شرکت ایرانی از طرف موسسه اتریشی «شهرت برند اروپا» که در اتریش است، توسط «ویکتور میهالیچ» رئیس سازمان 'مدیریت اقتصاد اروپا' از وین ، جایزه شهرت برند و کیفیت مدیریت اعطا شد.

محسن سلطانی رایزن سفارت جمهوری اسلامی ایران در زاگرب در ابتدای مراسم با تشکر از تلاش های برگزار کنندگان این مراسم گفت:داشتن برند تجاری و گواهی مدیریت تولید از الزامات رقابت و کار اقتصادی در دنیای امروزی است.

وی افزود: شاید بتوان به طور قطع عنوان کرد که بدون داشتن برند مشهور و گواهی کیفیت، شرکت ها و موسسات اقتصادی قابلیت عرضه کالا و خدمات تولیدی شان را حتی در کشور خودشان نیز نداشته باشند زیرا امروز خریدار به کالا و خدمات نام و نشان دار تمایل دارد.

وی همچنین عرضه کالا و خدمات با برند ایرانی در بازارهای خارجی را یک نوع دیپلماسی عمومی دانست که معرف سطح پیشرفت و توسعه یک کشور نزد مردم بازار هدف خواهد بود.

رایزن سفارت کشورمان در کرواسی با اشاره به بسته شدن پرونده پی ام دی در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی و اجرایی شدن برجام و رفع تحریم علیه ایران ، از شرکت ها ی اقتصادی خواست از فرصتی که فراهم شده برای حضور در بازارهای ایرانی استفاده کنند.

«فرولیح» رییس اتاق بازرگانی زاگرب نیز طی سخنانی در این مراسم با خیر مقدم به مدیران شرکت های ایرانی حاضر در همایش جایزه شهرت برند در زاگرب، ابراز امیدواری کرد که روابط دو کشور در بخش تجاری و بازرگانی گسترش یابد.

این تقدیر نامه در 15 سال اخیر به مدیران اقتصادی برتر جهان در 25 کشور و به 21 زبان مختلف اهدا شده است ولی این نخستین بار است که یک هولدینگ تبلیغاتی ایرانی موفق به دریافت آن شده است.

آقاى تبليغات در مصاحبه خود با خبرنگاران رسانه هاى مختلف اروپايى خاطر نشان كردند

روابط ايران و اتحاديه اروپا به سرعت و با كيفيت بالا در حال بسط ميباشد كه اين امر نشانه خوبيست براى فرداى اقتصادى و سياسى بهتر .

دكتر حسين ناصرى و هيئت بلندپايه ايرانى ، يكشنبه بيست و نهم آذر زاگرب را به مقصد تهران ترك خواهند كرد .Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top