8 روش استفاده از تکنولوژی که منجر به تغییرات تجاری می شوند.


تکنولوژی به معنای واقعی کلمه باعث تغییر تمام نمودهای تجاری گشته و در گذشته هیچ تغییری به این سرعت رخ نداده است. 8 روش ذیل، روش های مختلف استفاده از تکنولوژی در عرصه های تجاری را بیان می کند.

با آقای تبلیغات همراه باشید.


  • پردازش ابری

تجارت های بزرگ و کوچک می توانند با بهره مندی از پردازش ابری و قابلیت هایی همانند ارتباط اینترنتی با دگر شرکت های طرف سوم ارتباط برقرار کرده و به فعالیت با آنها ادامه دهند. استفاده از این قبیل قابلیت ها نه تنها اجازه دسترسی شما به انواع گوناگون اطلاعات را می دهد بلکه قادر خواهید بود که از اطلاعات مهم تا زمانی که نیازمندید نگاه داری کرده و از پاک شدن و از دست دادن اطلاعات جلوگیری نمائید. بهره مندی تجارت های کوچک از تکنولوژی و دسترسی آنان به پردازش ابری در گذشته موجب پرداخت هزینه های بلامانع می گشته.


  • راه حل های مرتبط با تلفن همراه

سیار بودن اطلاعات بسیار با اهمیت می باشد از این رو، گوگل الگوریتم های مربوط به وب سایت ها را باری دیگر از نو نوشته تا سهولت استفاده از اینترنت در تلفن های همراه را ممکن سازد. امروزه تمامی فرآیندهای مرتبط با تجارت از طریق مناطق دوردست انجام پذیر می باشد، تنها با استفاده از وسایل الکترونیکی که حاوی نرم افزارهای صحیح اند وتنها با یک کلیک بر گزینه های موجود. لازم به ذکر است که بهره مندی از قابلیت های مذکور نه تنها فعالیت شما بلکه فعالیت مشتریان را نیز سهولت می بخشد.


  • دسته بندی مشتریان

با جریان های متوالی اطلاعات اینترنتی درک نیازهای مشتری آسان گشته است. با استفاده از خدمات تحلیلی می توانید فعالیت هایتان را تنها در چند دقیقه  دسته بندی کرده ، قادر به هدف گذاری مخصوص دسته ها شده و سود بیشتری را در تجارت کسب نمائید.


  • اتصال

تکنولوژی منجر به سهولت در ارتباطات گشته و بهره مندی از تکنولوژی در تجارت، شما را قادر به ارسال متن و ویدیو به همکاران، ایمیل نیز به مشتریانی که حتی در حال خریداری هستند می نماید. از این رو، این شبکه همه جانبه شما را در ارتباط هم زمان و سریع با تمام افرادی که اثر مثبت بر تجارت می گذارند یاری می نمایند.با آقای تبلیغات همراه باشید.


  • کاهش هزینه ها و افزایش عملکرد

جهت ایجاد "بازار خرید" دو موردی که ذیل ذکر می شوند حائز اهمیتند.

  1. استفاده از نرم افزارها و سخت افزارهایی که بسیار مقرون به صرفه اند و جهت حل مشکلات ضروری اند.
  2. تعداد افرادی که خبره استفاده از کامپیوترند و موانع را به راحتی پشت سر می گذارند افزایش یافته است.

به علاوه، تهیه سیستمهای موجودی در گذشته میلیون ها دلار خرج برمی داشته ولی در حال حاضر تنها با پرداخت مبلغ اندکی امکان پذیر است.


  • تغییر پایه نیاز مصرف کنندگان

متولدین دهه هشتاد میلادی به بعد تاثیر چشمگیری بر روند پیشرفت تجارت، اقتصاد و جهان گذاشته اند، به گونه ای که تنها در مدت زمان کوتاه دوهفته ای قادر به رسیدن به اوج موفقیت اند. این جوانان موفق نه تنها از خبره ترین مصرف کنندگان تکنولوژی در تجارتند بلکه می توان گفت که بیشترین مصرف کنندگان اینترنتی را در بین خود دارند.با آقای تبلیغات همراه باشید.


  • تاثیر اجتماعی

انجام فعالیت های تجاری در انزوا قابل انجام نخواهد بود و صعود چشمگیر رسانه های اجتماعی باعث دگرگونی جهان گشته است. هم اکنون مصرف کنندگان، بدون وجود هر گونه مانع جغرافیایی، مالی و اجتماعی قادر به برقراری ارتباط اند. بعلاوه، تاثیر بی نظیر دیجیتال بر بازاریابی و تجارت کاملاً قابل لمس می باشد. از این رو، تجارت های بزرگ و کوچک درصدد ایجاد ردپاهای دیجیتالی و هویت اجتماعی می باشند.


  • کاهش ویرانی ها

لازم به ذکر است که تکنولوژی هم ویرانی هایی را با خود به همراه داشته و به نظر می رسد که تمام افراد قادر به رفع ویرانی ها نمی باشند زیرا که تمام توجه ها معطوف به استفاده از وسایل الکترونیکی است و از دیگر فعالیت ها غافل می گردند. از این رو می بایست به نحوه صحیح استفاده از تکنولوژی توجه داشته تا قادر به جلوگیری از ایجاد ویرانی های بیشتر شوید.

 

 جمع آوری و ترجمه : واحد دیتای سمین

Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top