7 مرحله مالی هوشمندانه که باید در سال 2016به کار گرفته شود.


آیا می خواهید امسال از نظر مالی بدرخشید؟ ما خبرهای خوبی داریم: بانکداری، خانه سازی و بازار کارگران راکد هستند. این بدان معناست که بهترین زمان برای تقویت امور مالی شخصی و آمادگی برای پیشرفت بلند مدت است.

با آقای تبلیغات همراه باشید.


  • با درآمد کمتر آینده خود را تضمین کنید.

اگر بالای 50 سال دارید ، به فکر تعیین یک برنامه ریزی سودآور مشخص باشید تا درآمد مشمول مالیات شرکت خود را کاهش دهید. همانطور که عایدات سود افزایش می یابد شما قادر به همکاری با برنامه های بیشتری هستید مانند SEP ( حقوق بازنشستگی آسان برای کارمندان ).

برنامه های سودآور مشخص شده مزایای ثابت و از پیش تعیین شده ای را هنگام بازنشستگی برای کارمندان فراهم می کند. همچنین یک برنامه ریزی برای سهیم شدن در سود نیز با توجه به سن وجود دارد که می توانید برای کارمندان و خودتان تنظیم کنید که از ساختار مشابهی پیروی می کند، اگر برایتان پیچیده به نظر می رسد پس مطمئن شوید که این کسر مالیات را که اکثر مردم از آنها چشم پوشی می کنید، اعمال کنید : مالیات فروش، حق بیمه سلامتی و هزینه هایی که صرف کارهای خیریه و تحصیل می شود.با آقای تبلیغات همراه باشید.


  • آگاه باشید که بازنشستگی هزینه های بیشتری برای شما خواهد داشت.

حتی اگر کسب و کارتان در حال پیشرفت است شما باید بدون در نظر گرفتن سنتان آنچه برای حساب بانکی بازنشستگی خود کنار می گذارید را افزایش دهید. این قانون قدیمی که شما به 70 تا 80 درصد درآمد فعلی خود برای بازنشستگی نیاز دارید ، هزینه های کاری پیش بینی نشده را در نظر نمی گیرد.


  • طلب غیر قابل وصول را به طلب وصول شدنی تبدیل کنید.

کارت های اعتباری ، شما را از بین می برند. حساب غیر قابل وصول هر چیزی است که ارزش خالص ایجاد نمی کند. مانند پوشاک، اسبات اثاثیه، تعطیلات یا صرف شام بیرون از منزل. علاوه بر خودداری از ولخرجی، استراتژیک بودن بهره پول نیز مهم است. هنگامی که میانگین APR ( میزان درصد سالانه ) 15% است، ممکن است تعجب کنید که کارتی که در کیف پول خود دارید، به طور چشمگیری پول کمتری دارد. نرخ جاری معین یعنی دارایی خالص کارت، کم ارزش ترین سرمایه شما است.با آقای تبلیغات همراه باشید.

اگر این یک حق انتخاب نیست، وام با بیمه نامه مادام العمر خود را در نظر بگیرید. این بیمه نامه در طول زمان پول ایجاد می کند که می توان بدون مالیات از آن وام گرفت .فرصت دیگر این است که لازم نیست این وام را برگرداند ( در عوض مستمری پس از فوت بخاطر وجه قرض گرفته شده کاهش می یابد ) اما اگر آن را دوباره پرداخت کنید بهره پول به طور کلی 7 تا 8 درصد می شود یعنی بسیار کمتر از میانگین کارت اعتباری.

 

  • پیش بروید و به اصل مطلب برسید.

امکان ندارد تنها با بهره پول و سود سهام زندگی کرد مگر اینکه میلیون ها پول در موجودی خود پس انداز کرده باشید. بنابراین هم اکنون برنامه ریزی کنید تا از رشد قیمت سهام به عنوان بخشی از سرمایه گذاری کلی خود استفاده کنید.       می دانم اکثر مردم از اینکه موضوع اصلی را ترسیم کنند می ترسند. راه بهتر این است که از سود سرمایه بهره برداری کرده و آنها را به جای مطمئن تری مانند اوراق قرض اختصاص دهید. به یاد داشته باشید که سود سرمایه، به اندازه پول و پرداخت سود سهام، منبع برگشت پول هستند.


  • ارتباط جمعیت و تحصیلات دانشگاهی فرزندانتان

اگر هنوز این کار را انجام نداده اید برنامه  529 ( پس انداز دانشگاهی ) را تنظیم کرده و از دوستان و آشنایان بخواهید در این کار همکاری کنند. تحقیقات نشان داده بیشتر پدربزرگ مادربزرگ ها اگر از آنها تقاضا شود، در این طرح شرکت می کنند. نکته دیگر اینکه همین که فرزند شما ثبت نام کرد این همکاری را متوقف نکنید.با آقای تبلیغات همراه باشید.


  • در برقراری توازن سهولت ایجاد کنید.

هیچ استراتژی برقراری توازن بهینه ای وجود ندارد باور بر این است که برای اکثر سرمایه گذاران اجرای استراتژی ایجاد توازن بر اساس دفعات نظارت مناسب یعنی سالانه یا شش ماه یکبار و ایجاد توازن فقط زمانی که کارها در آستانه تخصیص بیش از 5% جمع شدند ، درست مانند ایجاد توازن بین کنترل ریسک و به حداقل رساندن هزینه هاست. چیزی که بسیاری از سرمایه گذاران متوجه نمی شوند این است که نیازی نیست معاملات زیادی انجام دهند تا دارایی شان را متوازن کنند در عمل با استفاده از جریان های نقدی موجود دارایی ها متوازن می شوند جریان های نقدی شامل استفاده از سود سهام ، بهره پرداختی ها، سود سرمایه واقعی و هر گونه سهم یا برداشت در دارایی هاست.


  • حسابدار درستکاری را استخدام کنید.

استخدام شخص نادرست می تواند حسابرسی ها، هزینه های اصلاحات و دیگر موارد را از بین ببرد. اینجا کلید اصلی اعتبار است شما کسی را می خواهید که تمام تغییرات قوانین مالیات را در نظر بگیرد. پیشنهادات افرادی که در شرایط مالیاتی مشخصی سهیم هستند را بررسی کنید. اگر یک کسب و کار تولیدی کوچکی دارید شما به متخصص مالیاتی احتیاج دارید که با بیزینس های کوچک تولیداتی کار می کند و ریزه کاری های که مالیات را در این زمینه می داند. همچنین یک تهیه کننده آشنا با نیازهای کسب و کارتان هم اکنون حائز اهمیت است.

 

جمع آوری و ترجمه : واحد دیتای سمین
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top