آنچه که متفکران استثنایی انجام می دهند.

آنچه که متفکران استثنایی انجام می دهند.آنچه که متفکران استثنایی انجام می دهند
هر آنچه که هستیم و نیستیم ثمره افکار اکنون ماست.

می توان اظهار داشت که تمام دست آوردهای والا، نتیجه افکار متفکران استثنایی است. به عبارت دیگر، هر فردی که تخصص ویژه ای دارد، مطمئناً دارای افکار استنثایی بوده که نقش شگرفی را در سرگذشت خود ایفا کرده است. تاریخ فردی را تا به حال خود ندیده که دستاوردهای والایی داشته باشد ولی دارای افکار برجسته نباشد.  پس می توان اظهار داشت که احساسات، عواطف و موفقیت های شغلی تماماً تحت تاثیر افکار افراد می باشد.با آقای تبلیغات همراه باشید.

اگر شخصی از داشته هایش و همچنین وضعیت کاری اش ناراضی باشد، به این معناست که آن را تغییر و همچنین افکارش را در راستای تحقق خواسته هایش قرار خواهد داد. افراد به شرطی قادر به تغییر وضعیت موجود می باشند که افکارشان را نیز تغییر دهند. نکته حائز اهمیت آن است که برخورداری از افکار استثنایی و خاص بدون تمرین تحقق نخواهد یافت. از این رو، تمرین و آماده سازی ذهن می بایست روزانه تمرین گردد.

8 نکته زیر در بردارنده آن فعالیت هایی است که متفکران روزانه انجام می دهند.

1- بر نکات مثبت تمرکز می کنند.

هر روز صبح، افراد بین داشتن افکار مثبت و یا منفی، یکی را انتخاب می کنند. متفکران بر اهمیت ویژه ی تمرکز بر افکار مثبت واقفند واز چگونگی تاثیر اینگونه افکار بر سطح انرژی شان آگاه می باشند. به عبارت دیگر، تمامی افراد تنها با برخورداری از افکار مثبت می توانند بر نگرانی، استرس و اضطراب شان غلبه کنند. با صرف نظر از پیچیدگی و یا قابل حل بودن مشکلات، سعی در داشتن نگرشی مثبت داشته باشید.با آقای تبلیغات همراه باشید.

2- متفکران، زمان خود را در خلوت می گذرانند.

از آنجایی که متفکران استثنایی از مخرب بودن محیط پر سروصدا و پریشان کننده آگاهند، ترجیح می دهند که زمان خود را در خلوت و به دور از هر گونه هرج و مرج بگذرانند. به علاوه، اگر به زندگی نامه افراد برجسته نگاهی بندازید، متوجه خواهید شد که مخترعین، رئیسان جمهور و حتی ورزشکاران برتر، زمان خود را در خلوت می گذرانند تا تمرکز کافی بر ایده هایشان را داشته باشند.

 

3- این گونه افراد دید وسیعی دارند.

متفکران و ایده پردازان خاص، دید وسیع و واضحی از آینده دارند. بعلاوه، این افراد به ندرت از تحقق موضوعات کوتاه مدت ناامید و دلسرد می گردند و با دید وسیعی که دارند به برنامه ریزی ایده های آتی خود می پردازند.

4- ایده پردازان برجسته روال کارهای روزانه ی مشخصی دارند.

مطالعه کتابهای انگیزشی به هنگام صبح، گوش دادن به کتاب ها و فایل های صوتی  انگیزشی به هنگام رفت و آمد، مثال هایی از فعالیت هایی است که متفکران در روز به انجام آنها می پردازند. به عبارت دیگر، افراد معمولاً به دنبال تحقق اتفاق های خاص در طول روز می باشند، ولی متفکران برجسته خود به انجام فعالیت های انگیزشی اند تا بتوانند ذهن خود را آماده ایجاد اصلاحات مثبت نمایند.

5- متفکران تنها با افرادی که موجب پیشرفت شان می گردند، ارتباط برقرار می کنند.

می توان اظهار داشت که هیچ رابطه ای مضرتر از ارتباط با افرادی که نگرش منفی و مخرب دارند نمی باشد، چرا که افراد عادت و رفتار اطرافیان خود را یاد گرفته و پس از مرور زمان جزئی از عادات خود می دانند. از این رو، اگر جویای موفقیت ایده های مثبت خود می باشید، تنها با افرادی که نگرشی مثبت دارند در ارتباط باشید.

6- ایده پردازان رژیم غذایی سالمی دارند.

اکثریت نسبت به اهمیت آنچه که به عنوان غذا صرف می کنند و همچنین تاثیر بسزای رژیم غذایی بر سلامت بدنی و طرز فکرشان واقفند. به عبارت دیگر، هر آنچه که افراد می نوشند و هر آنچه که تغذیه می کنند تاثیر ویژه ای بر احساسات و چگونگی عملکرد مغزشان می گذارد.

7- متفکران برجسته در طول روز، زمانی را صرف ورزش کردن می نمایند.

می توان اظهار داشت که ورزش و فعالیت های ورزشی فواید بسیاری دارند و همچنین موجب سلامتی ذهن و بدن می گردد. متفکران استثنایی معتقدند اندورفین آزاد شده در اثر فعالیت های ورزشی، انرژی مثبت و حس خوبی را به آنها می دهد که موجب پیشرفت و بهتر شدن ایده هایشان می گردد.با آقای تبلیغات همراه باشید.

8- ایده پردازان مثبت نگر و قدرشناس می باشند.

طرز فکر و نگرش قدرشناسی با یکدیگر ارتباط مستقیم دارند. اگر افراد از آنچه که دارند و همچنین از توانایی هایشان قدر دان باشند، می توانند نوآوری بیشتری از خود نشان دهند و ایده های بیشتری را ارائه دهند.

در نتیجه، با الگو گرفتن از فعالیت ها و طرز فکر متفکران استثنایی می توانید نگرشی مثبت تر داشته باشید و همچنین ایده های بهتری را به همگان ارائه دهید.

تهیه و جمع آوری واحد دیتای سمین

 ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top