دولت با قطع یارانه۲۴میلیون نفر مخالف است/قانون تنهابرای فقرا نیست / دوشنبه 6 اردیبهشت
اهر- منتخب مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس دهم گفت: دولت یازدهم با قطع یارانه نقدی ۲۴ میلیون نفر از هموطنان کاملاً مخالف است.

 

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از خبرگزاری مهر، مسعود پزشکیان شامگاه یک شنبه در جمع مردم شهرستان اهر بیان داشت: نمایندگان مجلس باید در برخورد با مردم ملایم باشند ولی در مجلس با صدای بلند از حقوق ملت دفاع کنند، چرا که مردم ولی نعمت ما هستند.

منتخب مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس دهم با بیان اینکه عده ای قوانین را زیرپاهای خودشان لگدمال می کنند، اظهار کرد: قانون تنها برای فقرا نیست بلکه دانه درشت ها نیز به رعایت قانون باید تمکین کنند.

پزشکیان با اشاره به اینکه قوانین اگر طبق عدالت اجرا نشود به جایگاه اصلی دست نخواهد یافت، بیان کرد: متاسفانه در کشورما افرادی ۱۰۰ میلیون تومان درآمد دارند ولی اقشاری دیگر نیز بعضاً حتی نمی توانند مایحتاج روزمره خود را تامین کنند و وقتی که در مقابل مجلس شورای اسلامی به نبود عدالت در حقوق های پرداختی اعتراض می کنند اولین کاری که انجام می شود این است که معترضان را ساکت می کنند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس بابیان اینکه دولت یازدهم با قطع یارانه ها کاملاً مخالف است، گفت: برخی ها با هر نیتی و اهدافی که دارند یارانه ۲۴ میلیون ایرانی را قطع کنند و در نهایت ادعا کنند که دولت یارانه های مردم پرداخت نمی کند.

وی با تاکید بر اینکه ۸۰۰ میلیارد دلار در دوران دولت احمدی نژاد درآمد نفتی داشتیم، اظهار داشت: منابع مالی دولت های قبلی بیشتر از اکنون بود ولی با این پول ها چه کردند، تنها با ۱۰۰ میلیارد دلار می توان ۳۰ هزار کیلومتر راه آهن احداث کرد در حالی که پروژه راه آهن تبریز - میانه به طول ۱۶۰ کیلومتر که از ۱۶ سال پیش شروع شده نتوانستیم نتیجه ای بگیریم.

پزشکیان با اشاره به اینکه اصل ۱۵ قانون اساسی مربوط به زبان مادری بوده و اجرای این اصل ضروری است، گفت: ما نمی توانیم با زبان ترکی بنویسیم و یا در مدارس سخن بگوییم که برخی ها ایراد می گرفته و یا زبان مادری ما را به تمسخر می گیرند، این در حالی است بیش از زبان ترکی در مدرسه ها از زبان انگلیسی تدریس می شود چرا این گونه باشد مگر آذربایجانی ها در انقلاب و دوران دفاع مقدس نقشی نداشتند بلکه بیشترین آمار شهدا مربوط به آذربایجانی هاست.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس بابیان اینکه دولت قبلی شعار می داد که هیچ یک از جوانان کشور بیکار نخواهند ماند، بیان داشت: مسئولان دولت قبلی نه تنها نتوانستند معضل بیکاری را ریشه کن کنند بلکه به شمار جوانان بیکار نیز افزوده شد.

وی سپس گفت: حالا به مردم بگویند که چه کاری برای مردم استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل انجام داده اند، آیا غیر این است که بعد از گذشت ۳۸ سال از پیروزی انقلاب اسلامی برخی از روستاها حتی از راه های آسفالت بهره مند نشده اند.

پزشکیان با تاکید بر اینکه نمایندگانی که به مجلس شورای اسلامی راه می یابند نباید دفاع از حقوق مردم را به نفع شخصی ترجیح دهند، اضافه کرد: مردم در دور دوم انتخابات بایستی افراد دروغگو را با افراد راستگو تشخیص دهند و راهی بهارستان کنند چرا که لازمه و شاخصه های یک نماینده مردم به صداقت اوست.

عضو مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی تاکید کرد: متاسفانه شش نماینده حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر در طول سال حتی شش ساعت هم در کنار همدیگر نیستند و باهم همفکری نمی کنند، بلکه برای حل و فصل مشکلات مردم بایستی وحدت و انسجام در بین نمایندگان حاکم شود.

وی در پایان خطاب به برخی سازمان های دولتی و غیردولتی گفت: برخی از سازمان ها برای همه چیز اعتبار دارند ولی وقتی مردم از آنها چیزی می خواهند با نبود اعتبار مواجه می شوند در حالی که نباید این چنین باشند و تمامی تمرکز خود را بر روی رفع مشکلات مردم کنند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری مهر
ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top