رفع ایراد شورای نگهبان به ۶ طرح و لایحه در دستور کار مجلس / دوشنبه 13 اردیبهشت 

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از خبرگزاری مهر،جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی رئیس مجلس و با حضور اکثریت نمایندگان آغاز شد.

اولین دستور کار جلسه علنی امروز ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون مشترک در مورد لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه‌های توسعه‌ای کشور است؛ این لایحه قبل از بررسی لایحه بودجه نیز در دستور کار مجلس قرار داشت.

وکلای ملت امروز همچنین به گزارش کمیسیون قضایی در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح جرم سیاسی نیز رسیدگی خواهند کرد.

رسیدگی به گزارش دیگری از کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح اصلاح ماده‌ای از لایحه قانون تجارت نیز در دستور کار جلسه علنی امروز قرار دارد.

وکلای ملت امروز همچنین گزارش کمیسیون عمران در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح جلوگیری از پرداخت دموراژ (خسارت تأخیر به کشتی‌ها) را نیز بررسی خواهند کرد.

بررسی گزارش کمیسیون آموزش در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح نظام جامع آموزش و تربیت فنی و حرفه‌ای و مهارتی نیز در دستور کار جلسه علنی امروز قرار دارد.

وکلای ملت امروز همچنین ایرادات شورای نگهبان به لایحه بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری ـ زمینی در مقابل شخص ثالث را رفع خواهند کرد.

نمایندگان مجلس امروز همچنین ایرادات شورای نگهبان به طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی و انتخابات شهرداران را نیز برطرف می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری مهر
ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top