بی‌رونق‌ترین شب عید را داریم

به گزارش بخش اقتصاد سایت دکتر حسین ناصری و به نقل از افکارنیوز،  سعید موتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت خودرو تا پایان هفته گران خواهد شد؟ گفت: طی سه هفته گذشته قیمت خودرو به یکباره گران شد که بعد از مدتی روند آرامی به خود گرفت. موج افزایش قیمت خودرو فروکش کرده است. یعنی کسانی که طی سه هفته گذشته قیمت خودرو را سلیقه‌ای اعلام کردند و خودروها را به مردم فروختند حالا خریداران ضرر کردند.

سعید موتمنی افزود: کسانی که خودروهای 30 تا 40 میلیون تومانی را دپو کرده بودند در سه هفته گذشته این خودروها را  به بازار عرضه کردند، عده دیگری هم هستند که خودروهای داخلی را در انبارها دپو کرده و قصد دارند که شب عید به مردم عرضه کنند؛ این در حالی است که امسال بی رونق‌ترین شب عید سال را سپری می‌کنیم و فعلا نه خریدار واقعی و نه فروشنده‌ای وجود دارد.

وی با اشاره به قیمت واقعی پراید اظهارکرد: در حال حاضر قیمت واقعی پراید 53 میلیون تومان است، کسانی که این خودرو را از رقم اعلام شده بالاتر خریداری کردند، ضرر کرده‌اند.

موتمنی به وضعیت بازار اشاره کرد و گفت: متاسفانه در شب عید واحدهای صنفی بیکار نشسته‌اند؛ این در حالی است که وضعیت بازار خودرو در فضای مجازی بسیار داغ است. به مردم توصیه می کنیم برای خرید خودرو عجله نکنند و برای خرید زیر بار هر قیمتی نروند.


ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top