برنامه والت دیزنی برای اخراج 28 هزار نفر از کارمندانش در آمریکا

برنامه والت دیزنی برای اخراج 28 هزار نفر از کارمندانش در آمریکا

به گزارش سایت رسمی دکتر حسین ناصری،به نقل خبرنگار اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، شرکت والت دیزنی شب گذشته اعلام کرد که قصد دارد به خاطر کمبود مشتری و مراجعه کننده به پارک‌های تفریحی این شرکت تا بسته ماندن مراکز آن در ایالت‌هایی نظیر کالیفرنیا 28 هزار نفر از کارمندانش را اخراج کند.

این شرکت در بیانیه خود گفته البته دو سوم اخراجی‌ها کارمندان پاره وقت هستند.

از زمان شیوع ویروس کرونا والت دیزنی تمام پارک‌های بزرگ خود در سراسر جهان را تعطیل کرده است.

البته تنها یکی از پارک‌های این شرکت باز است اما مشکل اینجاست که دیزنی مجبور است برای حفظ فاصله گذاری اجتماعی مراجعه کنندگان محدودی را بپذیرد.

جاش دئامارو، مدیرعامل پارک‌های دیزنی طی بیانیه‌ای اعلام کرد ما این تصمیم سخت خود را گرفته‌ایم تا روند کاهش نیرو در پارک‌ها‌ واحدهای تولیدی خود را در تمام سطوح آغاز کنیم.

وی در بیانیه خود نوشت ظرفیت محدود پارک‌ها و چشم انداز مثبت نسبت به روند پایان یافتن شیوع ویروس کرونا از یکسو و عدم تمایل مقامات ایالتی در کالیفرنیا برای لغو محدودیت‌ها و صدور مجوز بازگشایی دیزنی‌لند شرایط را بدتر کرده است.

دئامارو طی نامه‌ای به کارمندانش گفت که این اقدام بسیار متاثر کننده است و مدیریت دیزنی تلاش کرده تا از طریق کاهش هزینه‌ها، تعلیق پروژه‌ها و مدیریت فعالیت‌ها از اخراج کارمندانش جلوگیری کند.

وی نوشت با این حال ما نمی‌توانیم در سایه چنین ظرفیت فعالیت محدودی تمام کارمندان خود را اخراج کنیم.

هفته گذشته شرکت دیزنی از مقامات کالیفرنیا خواست تا با صدور دستورالعملی شرایط را برای بازگشایی دیزنی‌لند و ورود بازدید کنندگان فراهم کنند.Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top