پیام صلح و دوستی ایران به سراسر جهان/ سه‌شنبه ۲۷ مهر

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، سردار سرتیپ پاسدار علیرضا تمیزی در مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران ستاد برگزاری سی‌وپنجمین دوره مسابقات والیبال نظامیان جهان در وزارت دفاع اظهار داشت: پس از ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح مبنی بر واگذاری میزبانی سی و پنجمین دوره مسابقات والیبال نظامیان جهان (سیزم) به وزارت دفاع، بلافاصله ستاد برگزاری مسابقات ‌تشکیل و برای برگزاری مطلوب مسابقات، بهترین‌ها را برای روسای نه‌ گانه کمیته‌ها انتخاب کردیم تا بتوانیم سی‌وپنجمین دوره مسابقات والیبال نظامیان جهان را به بهترین وجه در شأن نظام جمهوری اسلامی ایران برگزار کنیم.

 

وی با برشمردن اهداف تعیین شده ستاد برگزاری مسابقات سیزم اضافه کرد: ‌با توجه به تاکیدات فراوان وزیر محترم دفاع، تمام تلاش‌ دست‌اندرکاران برگزاری مسابقات والیبال نظامیان جهان نمایش اقتدار جمهوری اسلامی ایران به ویژه در عرصه ورزش، اجرایی کردن تدابیر رهبری در حوزه ورزش قهرمانی و قهرمانی تیم نظامیان ‌ایران در این دوره از مسابقات بود لذا تمام همت و تلاش خود را برای قهرمانی به کار گرفتیم تا بتوانیم تدابیر رهبری را در ورزش قهرمانی نیروهای مسلح محقق کنیم.

 

معاون هماهنگ‌کننده وزارت دفاع با اشاره به ابراز رضایت تیم‌های شرکت‌کننده از میزبانی جمهوری اسلامی ایران در سی‌وپنجمین دوره مسابقات والیبال نظامیان جهان ‌تاکید کرد: ‌با هدف‌گذاری مناسب در تلاش بودیم تا میهمانان و ورزشکاران شرکت‌کننده در مسابقات والیبال کوچک‌ترین مشکلی نداشته باشند و به لطف ایزد منان و تلاش تمام اعضای کمیته برگزاری مسابقات توانستیم پیام صلح و دوستی ملت بزرگ ایران اسلامی را به سراسر جهان در مسابقات والیبال مخابره کنیم.

 

وی با تاکید بر اینکه این مسابقات در امنیت کامل و بدون کوچک‌ترین مشکلی برگزار شد، گفت: ‌نماینده سیزم جهانی در طول برگزاری مسابقات از نظم و انضباط حاکم در این بسیار تشکر می‌کرد و توانایی ایران را برگزاری مسابقات بین‌المللی بالا می‌دانست.

 

معاون هماهنگ‌کننده وزارت دفاع تکریم تیم‌های شرکت‌کننده در سی‌وپنجمین دوره مسابقات والیبال سیزم بر مبنای الگوی ایرانی ـ اسلامی را یکی دیگر اهداف ستاد برگزاری مسابقات دانست و گفت: در روز فرهنگی تیم های شرکت کننده با حضور باغ موزه دفاع مقدس، بیت تاریخی حضرت امام خمینی (ره) و کاخ سعدآباد با تاریخ، دوران دفاع مقدس و ... ایران اسلامی آشنا شدند که بازخورد مطلوبی در بین ورزشکاران داشت. ‌

 

 وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه رشته والیبال در چند سال اخیر در کشورمان درخشش خیره‌کننده‌ای داشته است، ادامه داد: با توجه به اینکه در مسابقات والیبال سیزم ایران میزبان بود انتظار مردم، مسئولان نیروهای مسلح به ویژه فرماندهی معظم کل قوا قهرمانی از تیم نظامیان ایران قهرمانی بود و دوم و یا سوم شدن مورد نظر ما نبود لذا با تلاش سردار باران چشمه رئیس تربیت ستاد کل نیروهای مسلح، هیئت والیبال نیروهای مسلح، دکتر نفرزاده و همکارانش، با فراخوان بهترین‌ها از بین سربازان در سطح نیروهای مسلح، تیم والیبال نظامیان تشکیل شد.

 

سردار تمیزی با بیان اینکه این تیم به معنای واقعی از پایه ساخته شد، گفت: بیش از سه ماه برای آماده‌سازی این تلاش صورت گرفت و به لطف خداوند متعال این تیم در مسابقات سیزم درخشش خوبی داشت و توانست به عنوان قهرمانی دست یابد.

 

وی در پایان سخنانش با تقدیر از دست‌اندرکاران برگزاری مسابقات والیبال نظامیان جهان به مهندس کربلای مدیرعامل سازمان اتکا در پشتیبانی و حمایت مالی از مسابقات گفت: خدا را شاکریم که در این از مسابقات سیزم توانستیم با بهره‌گیری از تجارب گذشته، بهترین میزبانی را داشته باشیم.

 

در پایان این مراسم، پیام وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح قرائت شد.

انتهای پیام /

منبع: مهر
ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top