قاسمی خبرداد: برگزاری اولین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و فرانسه در تهران / دوشنبه 1 آذر

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از ایرنا سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: تجزیه سوریه مخالفان بسیار زیاد و جدی دارد که به این سادگی اتفاق نخواهد افتاد.

 

"بهرام قاسمی" سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در نشست خبری امروز دوشنبه در رابطه با طرح دی‌میستورا در رابطه با سوریه که احتمالاً منجر به تجزیه سوریه می‌شود، افزود: طرح‌هایی که در مورد سوریه توسط ایشان و یا هر کس دیگری داده می‌شود مقطعی است و هیچ یک از این طرح‌ها تاکنون نتوانسته است به دلیل پیچیدگی صحنه میدانی و سیاسی سوریه به منصه ظهور برسد.

 

او ادامه داد: به نظر می‌رسد که این بحث هم بحث ابتری است و راه به جایی نخواهد برد. می‌توان گفت این ها تلاش‌هایی هست که در مقاطع مختلف توسط وی انجام می‌شود.

 

قاسمی با بیان اینکه بحث سوریه بازیگران بسیاری دارد و اثرگذاری‌های بسیاری در صحنه منطقه و سوریه وجود دارد، گفت:  "دی‌میستورا" به تنهایی نمی‌تواند چنین طرحی را ارائه کند. تجزیه سوریه مخالفان بسیار زیاد و جدی دارد که به این سادگی اتفاق نخواهد افتاد.

 

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به طرح اخیر دی‌میستورا در رابطه با سوریه، افزود: هنوز به جایی نرسیده‌ایم که اینگونه مباحث را بخواهیم جدی تلقی کنیم و روی آن خیلی فکر کنیم.

 

سخنگوی وزارت خارجه همچنین خبر داد: اولین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و فرانسه بعد از سال ها مجددا به ریاست وزرای خارجه دو کشور در نیمه دوم ژانویه در تهران برگزار ممی گردد.

 این خبر تکمیل می‌شود.

 

انتهای پیام /*

منبع : ایرنا
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top