آغاز گردهمایی بانکداران و متخصصان فناوری اطلاعات در تهران/دوشنبه 13 دی

علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و ولی اله سیف رییس کل بانک مرکزی سخنرانان اصلی این همایش هستند.

محور ششمین دوره این همایش «بازآفرینی نظام بانکی در عصر ارتباطات نوین» است و در دو روز برگزاری این گردهمایی آخرین تحولات نظام های پرداخت و دستاوردهای این عرصه مورد بررسی کارشناسان و مسوولان قرار می گیرد.

ابعاد سیاستی و نهادی بانکداری الکترونیک، نقش و جایگاه شبکه بانکی، زیرساخت‌های فناوری اطلاعات، الزامات بین‌المللی و مدل‌های نوظهور این عرصه، جایگاه بانک مرکزی، نظام اطلاعاتی بانک‌ها، قوانین و مقررات مورد نیاز، بازمهندسی نظام پرداخت و بانکداری الکترونیک کشور و استانداردسازی فرآیندهای بانکی از دیگر محورهایی است که شرکت کنندگان بحث و بررسی می کنند.

در حاشیه این همایش جشنواره مرحوم نوربخش برای معرفی و تجلیل از بهترین خدمات بانکداری الکترونیک در بین بانک ها و شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات برگزار می شود.

برپایی نمایشگاهی از دستاوردهای بانک ها و شرکت های فعال در حوزه پرداخت های دیجیتال و نیز برگزاری نخستین جشنواره تصویرسازی بانکداری الکترونیک از دیگر برنامه های جنبی ششمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک است.

این همایش عصر فردا (سه شنبه) با ارایه گزارش جمع بندی و قرائت بیانیه پایانی به کار خود خاتمه می دهد.

انتهای پیام/

منبع: ایرنا
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top