ونکوور از نظر جوانان ششمین شهر برتر جهان شد

طبق گزارش سایت دکتر حسین ناصری و به نقل از کانادا ایکس و شرکت Nestpick، ونکوور به عنوان ششمین شهر جهان برای زندگی جوانان انتخاب شده است.

 

این شرکت با تحقیق بر روی 110 شهر در سراسر جهان، 10 شهر برتر برای زندگی جوانان را بر اساس یک سیستم امتیازدهی و با در نظر گرفتن 17 عامل کلیدی اعلام کرده است.

 

این گزارش به چهار عامل عمده برای هر شهر می پردازد که عبارتند از: دسترسی به اشتغال، توانایی مالی جهت اداره زندگی، قدرت تفکر و تحمل، و سرگرمی.

 

سپس هر یک از این دسته بندی های بزرگ، به چندین زیر شاخه، از رتبه بندی استارت آپ ها گرفته تا رتبه بندی آبجو و نوشیدنی، تقسیم شدند.

شهر مونترال بیشترین امتیازات را در زمینه مهاجرپذیری، آزادی فردی و زندگی افراد دگرباش داراست. با این حال این شهر کمترین امتیازات را در بخش مسکن، حمل و نقل و گردشگری دارا می باشد.

مونترال بالاترین امتیاز را در میان شهرهای آمریکای شمالی و شهرهای کانادا به خود اختصاص داد. با این حال، تورنتو و ونکوور نیز هر دو جزو ده شهر برتر بودند.


بهترین شهرهای دنیا برای زندگی جوانان در سال 2018:

برلین در کشور آلمان/ مونترال در کشور کانادا/ لندن در کشور بریتانیا/ آمستردام در کشور هلند/ تورنتو در کشور کانادا / ونکوور در کشور کانادا/ بارسلون در کشور اسپانیا/ نیویورک در کشور ایالات متحده آمریکا/ کلن در کشور آلمان/ منچستر در کشور بریتانیا


ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top