شعارو کمپین های تبلیغاتی خوب برخی بانک ها در سال 94 / یکشنبه 4 اردیبهشت

 به گزارش آقای تبلیغات به شعار ها و کمپین های تبلیغاتی خوب بانک ها در سال 94 می پر دازیم .بانک شهر با شعار زندگی به توان شهر، خدمات جدیدی را در حوزه ی بانکداری، از آغاز سال 94 ارائه کرده است، خدماتی مانند پیشخوان‌های شهرنت که آن طور که خودش می گوید «بازتاب فرصت‌هاست» و «توان بانکداری را معنای تازه بخشیده است.

 

بانک شهر در آگهی تلویزیونی‌اش نشان می‌دهد که همه چیز در هماهنگی با هم میتواند منجر به یک نتیجه ی خوب و ثمربخش باشد.

اوایل پاییز 94 محصول دیگر این بانک با عنوان «خودبانک» رونمایی می شود، و در تعریف آن میگوید خودبانک، خودِ بانک؛ بانکی که هیچوقت تعطیل نیست.

بانک سامان سال را با حمایت از تیم ملی والیبال کشور آغاز می‌کند. «پاس بده هموطن» دعوت بانک سامان از مردم ایران برای تماشا و حمایت از تیم ملی والیبال کشورمان بود.

یکی دیگر از کمپین های موفق این بانک، کمپین باشگاه مشتریان «وین کارت» است. کارتی که سامان میگوید خرید و سفر با آن خوش میگذرد و اگر برنده ی شوی بیشتر خوش می گذرد. با وین کارت شانس برنده شدن، هرماه 5 میلیارد ریال جایزه جود داشت.

بانک پاسارگاد امسال دو کمپین خوب در حوزه ی فعالیت های اجتماعی داشت، این بانک که شعار حامی فرهنگ و هنر را از آن خود کرده است؛ در بهار از فیلم ساران جوان خواست تا یک فیلم 180 ثانیه ای با یکی از موضوعات زیر بسازند:

حفظ محیط زیست و منابع مالی

تکریم خانواده و حقوق اجتماعی

معرفی یکی از خدمات یا محصولات با ویژگی های بانک پاسارگاد

در کمپین دیگری به بهانه ی ده سالگی خود، از مشتریانش خواسته است تا بانک را نقد کنند و وعده داده است که به ده نقد برتر جایزه بدهد.

بانک آینده، با شعار «آینده روشن است»؛ «بابانک» را در سال 94 رونمایی کرد. «بابانک» مجموعه خدمات الکترونیکی بانک آینده است.

کمپین جالب دیگر این بانک «برخورد نزدیک با آینده» نام داشت که یادآوری میکرد گاهی یک اتفاق خوب از یک برخورد ساده شروع می‌شود، مثل برخورد نزدیک با آینده....

آخرین کمیپن این بانک در روزهای آخر اسفند مربوط به معرفی کارت های هدیه اش است آن هم با شعار «عید و عیدیش».

نتخاب نام یک بانک از سوی مردم، کمپینی بود که موسسه عسکریه آن را در قالب یک فراخوان و در چند مرحله انجام داد تا به نام «ملل» رسید. عسکریه علاوه بر نام جدید قرار است سال جدید را با هویت جدید و اگر اوضاع بروفق مراد باشد در قالب یک بانک آغاز کند.

انتهای پیام/

منبع: ام بی ان
ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top