جشن بیست و دومین سالگرد تاسیس گروه سمین برگزار شد.

شانزدهم تیرماه ۱۳۷۴، بیست و دو سال پیش، گروه بین المللی سمین با سه نفر کار خود را آغاز نمود. حسین ناصری با ۲۱ سال سن و با هدف تاسیس یک شرکت توسعه دهنده، نام سمین ( به هدف زدن ) را برای کمپانی خود در نظر گرفت .
سمین ، در آن زمان با وجود امکانات بسیار ضعیف در زمینه آی تی و تبلیغات به این صنف ورود کرده و با سختی های بسیار شروع به ساخت بنایی دانش بنیان در این حوزه نمودند. 
سمین همواره با ورود به عرصه های نو در سالهای متوالی ، رشد کرده و افتخارات بسیاری در حوزه های مختلف کسب نمود. 
دکتر حسین ناصری موسس و مدیرعامل گروه بین المللی سمین از سال ۱۳۸۴ ورود به بازار بین الملل را در صدر سیاستهای سازمان قرار داده و به موازات گذران دوره دانشجویی در مقاطع فوق لیسانس و دکترا به توسعه امور در کشورهای حوزه خلیج فارس ، چین و در سالهای بعد اروپا ، ایالات متحده و کانادا پرداختند. 
امروز ، گروه بین المللی سمین در صدر شرکتهای توسعه دهنده ، با افتخارات بسیار و در سه قاره کار خود را ادامه داده و به یک سازمان مشاور محور تبدیل گردیده و همچنان با برنامه ریزیهای صورت گرفته به توسعه سازمانی و کسب افتخارات ملی و جهانی خود می پردازد . 
جشن بیست و دو سالگی گروه بین المللی سمین شنبه هفدهم خردادماه ۱۳۹۶ و در محل دفتر مرکزی گروه و تنها چند روز قبل از افتتاح شعبه کوئین سنتر فرشته تهران برگزار گردید

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top