چرا باید تا زمان عرضه گلکسی نوت ۷ صبر کنیم و گوشی دیگری نخریم/تکنولوژی روز

چرا باید تا زمان عرضه گلکسی نوت ۷ صبر کنیم و گوشی دیگری نخریم!

اگرچه تا مدتی قبل همگان گوش به زنگ سامسونگ برای اعلام زمان معرفی پرچمدارانش بودند، اما طی روال چند سال قبل تمامی کاربران با نزدیک شده به سال جدید میلادی و آغاز ماه ژانویه منتظر محصول جدید سری S و با گذر از نیمه سال و رسیدن به ماه آگوست، چشم به راه محصول جدید سری Note می نشینند.

آخرین محصول این سری با یک پرش از نسخه ۶ از قرار معلوم نوت۷ خواهد بود.با اطلاعاتی که تاکنون از این گوشی از جای جای اینترنت و مخصوصا منابع رسمی به دست آمده، اگر که اخیر تصمیم به خرید گوشی بدون توجه به قیمت آن گرفته اید، بدون شک باید طبق ۵ دلیل زیر منتظر گلکسی نوت ۷ بنشینید:

۱آخرین پرچمداران سامسونگ از سری S یعنی گلکسی S7 و S7 edge با استانداردهایی از قبیل ضد آب بودن عرضه شدند.بعید به نظر می رسد سامسونگی که همواره خود را مشتاق پیشرفت نشان داده در این مورد پسرفت کرده و این مورد را در نوت۷ اعمال نکند.بدین گونه شاهد اول مدل ضدآب در میان خانواده قلمداران خواهیم بود.

2- برای طرفداران گوشی های صاف و تخت متاسفیم، چون از قرار معلوم طراحی ارگونومیک اولویت سامسونگ بوده و نوت۷ نیز به طوری خاص از کناره ها منحنی خواهد بود، بدین معنی که نگه داشتن آن در دست در مقایسه با سایر ۵.۷ اینچی ها بسیار ساده تر خواهد بود.

3 اولین گوشی سامسونگ که از یو اس بی نوع C استفاده می کند، از قرار معلوم نوت۷ خواهد بود، محصولی که بدین واسطه معنی واقعی شارژ سریع را به شما نشان خواهد داد.

 

۴ مدت هاست که ویژگی اصلی گوشی های سری نوت، یعنی SPen تغییر چندانی در نحوه کارکرد و کاربرد به خود ندیده است.پس نوت ۷ زمان انقلابی اساسی در کاربرد SPen بوده و دایره وسیعی از تغییرات در آن مشاهده خواهد شد.

۵در چند روز گذشته مطلبی در مورد نسخه ۵ گوریلا گلس منتشر کرده و از آن به عنوان پدیده ای جدید برای محافظت از صفحه نمایش گوشی های هوشمند یاد کردیم.حال پس از ارائه نسخه جدید این محافظ، به احتمال زیادی نوت۷از جمله استفاده کنندگان این محصول خواهد بود.

منبع: http://zoomtech.ir


ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top