نگاهی کامل به امکانات و ویژگی‌های گلکسی نوت 7 (Galaxy Note 7) /تکنولوژی روز

نگاهی کامل به امکانات و ویژگی‌های گلکسی نوت 7

سامسونگ گلکسی نوت ۷ را همانطور که اکثر کارشناسان نیز پیش‌بینی میک‌ردند، با یک نمایشگر خمیده طراحی کرده است. تفاوت این نمایشگر با نمایشگر خمیده‌ی گلکسی اس ۷ اج در این است که نمایشگر فبلت سامسونگ دارای انحنای شدیدتری است و تقریبا لبه‌های دیوایس با یک زاویه‌ی ۹۰ درجه به سمت بیرون انحنا دارند؛ این موضوع باعث می‌شود که هنگام تماشای آن از کناره‌ها، یک حس بسیار جالب از تماشای دیوایسی متعلق به آینده را دریافت کنید و تصور کنید که در حال تماشای یک محصول سراسر تشکیل شده از نمایشگر شیشه‌ای هستیدبا آقای تبلیغات همراه باشید  .

 

با این که گلکسی نوت ۷ از یک نمایشگر ۵.۷ اینچی برخوردار است، اما سامسونگ موفق شده که وزن آن را در حدود دو گرم کاهش دهد و این تفاوت دو گرمی نسبت به نوت ۵، هنگام در دست گرفتن این فبلت کاملا حس می‌شود.

 

به غیر از این موارد و البته ظاهر حرفه‌ای و شیک نسل جدید فبلت‌های سامسونگ، نکته‌ی قابل توجه دیگری در این بخش از مشخصات گلکسی نوت 7 به چشم نمی‌خورد.

در جدول زیر می‌توانید تمام اطلاعات و امکانات مختلف گلکسی نوت ۷ را در یک جدول مشاهده کنید تا بتوانید جمع‌بندی بهتر و کامل‌تری نسبت به ویژگی‌های مختلف آن داشته باشید:


ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top