آيفون 8 با بدنه شیشه ای راهی بازار خواهد شد/ تکنولوژی روز

 

آيفون 8 با بدنه شیشه ای  راهی بازار خواهد شد

 

با وجود اینکه هنوز مدت زیادی زیادی از آمدن آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس ننشسته، اما انتشار شایعات در رابطه با نسل بعدی یا آیفون ۸ آغاز شده است.

پس از گذشته کمتر از یک ماه از زمان رونمایی و عرضه‌ی نسل جدید آیفون‌های اپل به بازار، شایعات در رابطه با نسل بعدی شروع به انتشار گرفته است. سال ۲۰۱۷ دهمیم سالی است که اپل آیفون را راهی بازار کرده و از این‌رو بنابر گمانه‌های مطرح شده، این کمپانی در نظر دارد تا نسل بعدی گوشی هوشمندش را با تغییراتی گسترده و امکاناتی جدید راهی بازار کند تا از این طریق دهمین سال عرضه‌ی آیفون را جشن بگیرد. هر چند اپل هنوز اطلاعاتی را در خصوص نامگذاری نسل بعدی گوشی‌های هوشمندش ارائه نکرده، اما شنیده‌ها نشان از این دارد که این گوشی با نام آیفون ۸ رونمایی می‌کند.

 

استفاده از شیشه  در این گوشی چندان تازگی ندارد، چراکه کو مینگ پول، یکی از تحلیل‌گران حوزه‌ی فناوری نیز پیش از این استفاده از پنل‌های شیشه‌ای در کنار فریم فلزی را در آیفون ۸ و ۸ پلاس وعده داده بود. براساس اطلاعات ارائه شده توسط کاربر ویبو، یکی دیگر از گزینه‌های اپل استفاده از بدنه‌ی سرامیک در رنگ سفید یا مشکی است. وی از وجود پلن سوم نیز سخن گفته، حال آنکه جزئیات طرح سوم در دست نیست.

واحد دیتای گروه بین المللی سمین

منبع: zoomit


 


ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top