چگونه می توان بیش از 100 هزار بازدید سایت در ماه داشت

چگونه می توان بیش از 100 هزار بازدید سایت در ماه داشتچگونه می توان بیش از 100 هزار بازدید سایت در ماه داشت

تجار می توانند با بهره گیری از رتبه SEO و تهیه محتوا، در ماه بیش از صد هزار بازدید سایتی داشته باشند.با آقای تبلیغات همراه باشید.

عوامل موثر بر افزایش تعداد بازدید کنندگان

- ریاضیات: بهره گیری از روشی ریاضیاتی در نحوه ارزیابی عواملی که موجب افزایش بازدیدهای وب سایت شرکت می گردند. تجار می توانند با ارزیابی اطلاعات ورودی، تعداد لینک های ارسالی و دریافتی، مدت زمان ساخت وب سایت و همچنین محتواها به افزایش تعداد مخاطبان بازدید کننده سایت بپردازند.

- تجزیه و تحلیل: با استفاده از الگوریتم پیشنهادی گوگل، می توان به ارزیابی وب سایت و الگوهای محتوایی پرداخت. تجزیه کنندگان می بایست که توجهشان را به عوامل موثر بر ارتقا ترافیک معطوف نمایند و به تجزیه آنها بپردازند. الگوریتم مذکور موجب شکل گیری روش جذب ترافیک بیشتر و همچنین افزایش مخاطبان در طول مدت سه ماهه می گردد.

- پامیکین: با دو برابر و یا حتی سه برابر کردن محتواهای ارسالی در ماه، می توانید تاثیر شگرفی بر تعداد مخاطبان بازدید کننده سایتتان بگذارید. صاحبان سایت و مسئولان IT می توانند با استفاده از روش پامیکین (Pumpkin) توجهشان را به منابعی که تاثیر مثبتی بر افزایش ترافیک می گذارند معطوف نمایند.

طراحی استراتژی مرتبط با محتوا

دشوارترین قسمت ارتقا ترافیک، تهیه محتواهای جالب می باشد. مسئولان وب سایت می توانند با استفاده از نظرسنجی مخاطبان و همچنین ارزیابی موضوعات محتواها، بازخورد بهتری را از سمت بازدیدکنندگان دریافت نمایند. می توان برای شروع، برنامه ای را طراحی نمود که در طول هفته، تنها ده محتوا با موضوعات مختلف ارسال گردد.

شناسایی بازدید کنندگان سودده و مخاطب قرار دادن آنها

متخصصان، در ابتدا باید تعداد گروه های بسیاری از مخاطبان را شناسایی کنند و با تهیه محتوای دلخواه آنها را مخاطب قرار دهند و همچنین از کلمات کلیدی محبوب دیگر مخاطبان نیز استفاده کنند تا قادر به جذب بازدیدکنندگان بیشتر شوند. می توان اظهار داشت که اکثر بازدیدکنندگان وب سایت جزو افرادی بوده اند که محتواهای ارسالی تان را مطالعه نموده اند و برای مطالعه بیشترب به وب سایت شرکتتان مراجعه می کنند. به علاوه، افزایش SEO با در نظر گرفتن کلمات کلیدی که محبوبند و همچنین تهیه محتواهای ویژه و جالب ممکن می گردد.

برنامه ریزی ها و پیش بینی طرح های آتی

بهترین روش جهت افزایش تعداد مخاطبان وب سایتی، برنامه ریزی پیش از وقوع آن می باشد. به گونه ای که قبل از تصمیم به انجام کاری، ابتدا متخصصان میبایست که روش منتخب و یا حتی محتوای انتخابی را ارزیابی نموده و برنامه خاصی را در نظر بگیرند. آقای تبلیغات روش های ذیل را جهت افزایش ترافیک سایت به شما پیشنهاد می کند.

1- مقالات

6درصد از جست وجوهای انجام شده در گوگل شامل مقالات می گردد. با اینکه 6درصد رقم بالایی نیست ولی باید این نکته را حائز اهمیت دانست که مقالات به ارزش و بار علمی وب سایت می افزایند و موجب علمی گشتن و همچنین افزایش تعداد بازدیدکنندگان می گردد. به علاوه، می توان اظهار داشت که مرورگر گوگل در راستای مقالات عمل کرده و آنها را با اهمیت می شمارد.

2- کسب رضایت کاربران

الگوریتم پاندا گوگل موجب بالا رفتن رتبه وب سایت ها می شود و مسئولان وب سایت با بهره گیری از نرم افزاری که میزان رضایت کاربران را اندازه گیری می کند دیگر کاربران را ترغیب به بازدید می کنند. به عبارت دیگر، زمانی که تعداد لایک های وب سایت و محتوای ارسالی افزایش می یابد، قطعاً مخاطبان بیشتری جذب بازدید آن می گردند و ترافیک سایت بالا می رود.

3- بالا بردن سرعت سایت

افزایش سرعت سایت تاثیر شگرفی بر کسب رضایت کاربران و همچنین بالا رفتن رتبه در گوگل می گذارد.به علاوه، گوگل اظهار داشته است که سرعت وب سایت ها یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر افزایش ترافیک سایت ها می باشد. از این رو، تجار می توانند با کم کردن فاصله میان کلیک بر سایت و باز شدن آن صفحه، مخاطبان بیشتری را جذب مطالعه و بازدید از محتواهای ارسالی به سایت کنند.

 

 

4- گسترش مخاطبان بین المللی

هر چه مقالات و محتواها به زبان های بیشتری نشر بیابند، تعداد مخاطبان بیشتر می گردد، برای مثال محتواهایی که به زبان بین المللی انگلیسی انتشار پیدا می کنند، از آنجایی که کاربران انگلیسی تعدادشان بیشتر از دیگر کاربران است، پس قطعاً ترافیک بیشتری را کسب می کنند.

5- نشر محتواها در بستر گوگل پلاس

اگر محتوایی در بستر های فیس بوک نشر پیدا کنند، تنها مخاطبانی که به دنبال مطالب در چنین بسترهایی هستند جذب بازدید آن می شوند. ولی اگر محتواها را در گوگل پلاس انتشار بدهید، تمام کاربرانی که در مرورگر گوگل موضوعی را جست و جو می کنند ممکن است از محتوای شما را بازدید کنند.

6- به روز رسانی محتواها

وب سایت هایی که محتواهای جدید کمتری را تولید نموده و ارسال می نمایند، رتبه SEO کمتری را کسب کرده و تعداد بازدیدکنندگان اندکی را خواهند داشت. از این رو، با ارسال محتواهای بروز و همچنین ارسال لینک های جدی،د ترافیک بازدید سایت افزایش خواهد یافت. گوگل بر اساس اصول زیر بروز بودن سایت ها را می سنجد:

1- تاریخ شروع

2- درصد تغییر محتواهای ارسالی

3- بازه زمانی بروز رسانی محتوا

4- تعداد تولید نسخه های جدید

5- تعداد ارسال محتواهایی که در قسمت Home page سایت قرار می گیرند.

تهیه و جمع آوری واحددیتای سمین

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top