چهار روش در افزایش رتبه بندی نام تجاری

چهار روش در افزایش رتبه بندی نام تجاری

نام تجاری و کلمات کلیدی تجاری همان عبارتی می باشند که مختص شرکت شما هستند. این عبارت ممکن است که حاوی نام تجاری ، نام کالای تجاری و یا وب سایت شرکت شما باشند . برای مثال، شرکت اپل می تواند عبارات کلیدی تجاری زیر را دارا باشد.با آقای تبلیغات همراه باشید.

·         Apple  (اپل )

·         Apple computers  (کامپیوتر های اپل )

·         Applecom

·         Apple dot com

·         Aple (با نگارش املایی نادرست )

این عبارات تجاری می بایست که رتبه بندی گردند چرا که سه نوع اصلی جست و جو های اینترنتی بر این پایه می باشند. اطلاعاتی ( برای مثال زمانی که کاربری در جستجوی پاسخ سوالی می باشد) ، معاملاتی ( برای مثال جهت انجام خرید ) و جهت یابی ( برای مثال جهت جستجوی شرکتی خاص ) که این سه نوع اصلی ترین جستجوهای اینترنتی می باشند.

افرادی که به دنبال شرکت شما می باشند ، جستجوی نوع سوم را انجام می دهند چرا که به دنبال وب سایت شما هستند. اگر سایت شرکت شما در اولین قسمت موتور جستجو ظاهر نگردد این امر موجب سود بردن رقبای شما می شود چراکه کاربران نمی توانند به راحتی شما را پیدا کنند .

می توان اظهار داشت که رتبه بندی عبارات تجاری اساسا نسبت به رتبه بندی کلمات کلیدی عمومی تر متفاوت نمی باشند و چهار نکته ی ذیل موجب افزایش رتبه عبارات کلیدی تجاری شرکت ها می گردند.

1.       ایجاد لینک ورود به سایت از طریق سایت های دیگر

با اینکه نام بردن سایت شرکت توسط سایت های دیگر حائز اهمیت می باشد و جهت ارتقاء تجارت های کوچک مناسب است ولی قطعا ایجاد لینک به سایت شرکت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. زمانی که گو گل وب سایتش را بررسی می کند و متوجه می شود که سایت های دیگر و بی شماری به آن لینک داده اند، گو گل به این مهم واقف می شود که شرکت شما بسیار مهم است و در حال حاضر فعالیت بسیاری دارد.

یکی از بهترین روش ها در ایجاد لینک ، ثبت نام عبارت تجاری تان از طریق Factual و Acxiom است که به جمع آوری اطلاعات بزرگ می پردازند. موتور های جست و جو محلی( برای مثال گو گل )  اطلاعات را از این سایت ها دریافت می کنند و به جمع آوری و تخمین تعداد اطلاعات مرتبط تجاری می پردازد. بنا بر این اگر اطلاعاتی که این سایت ها در بر دارند اشتباه باشد ، لیست بندی جستجوی محلی نیز اشتباه می شود.

 روش های دیگر که موجب ایجاد لینک های ورودی به سایت می گردند عبارتند از :

 

·         ذکر نام تجاری شرکت در فهرست های راهنمای محلی

·         ذکر نام تجاری شرکت در وبلاگ های محلی

·         ذکر نام تجاری شرکت در وب سایت های Yellow pages, Yelp, Yahoo Local

در صورتی که در حال حاضر از طریق سایت های تجاری دیگر رتبه عبارات تجاری تان در حال افزایش است، می توانید از ابزار  Local citation Finder استفاده نمایید. پس از وارد نمودن عبارات تجاری، این ابزار لیستی از لینک های ورودی با بالاترین رتبه ها را نشان می دهد.


2.       بروز رسانی لیست نام تجاری تان در گو گل

از آنجایی که گوگل اطلاعاتی " شرکت های تجاری را در قسمت راست صفحه ی نمایش جستجوها نشان می دهد، از این مسئله اطمینان حاصل نمائید که نام شرکت در این لیست به روز رسانی شده است و اطلاعات آن قدیمی نباشد.

به هنگام افزودن و بررسی لیست، از ذکر عناصر ذیل اطمینان حاصل نمایید.

 

·         نام تجاری و اطلاعات آن به درستی دسته بندی شده باشد.

·         از صحت نام، آدرس و شماره تلفن در لیست و لینک های ورودی اطمینان حاصل نمایید.

·         تصاویر مرتبط را بیافزایید تا موجب بالا آمدن نامتان در لیست شوید .

·         ساعات کاری و روش های پرداخت را ذکر نمایید.

·         از مخاطبان و مشتریانتان بخواهید که نظرشان را در لیست ذکر نمایند.

 

3.       بهبود سازی صفحات رسانه های اجتماعی جهت ارتقا نام تجاری

 

جهت آنکه بتوانید خود را در لیست نتایج جستجوی اولین صفحه قرار دهید می بایست که آن عبارت را در بستر های مختلف اجتماعی رواج دهید . از این رو ، نام تجاری خود را در رسانه های اجتماعی رواج دهید و سعی در کسب محبوبیت نمایید.

ابتدا از این مهم اطمینان حاصل نمایید که لینک های ورودی بسیاری به سایت شما و از طریق ابزار Yelp و همچنین فهرست راهنماهای محلی ایجاد شده باشند . به علاوه، حتما لینک های صفحات رسانه های اجتماعی تجاری تان را در وب سایت ذکر کنید. بهترین روش جهت افزایش رتبه بندی نام تجاری از طریق رسانه های اجتماعی آن ایت که از صحت ارتباط نام تجاری شرکت و نام صفحه در رسانه های اجتماعی مطمئن گردید. به عبارت دیگر نام تجاری شرکت و نام صفحه باید یکسان باشند تا مخاطبان بتوانند به راحتی آن را بیابند.

 علاوه بر این، می بایست که در قسمت توضیحات صفحات رسانه های اجتماعی نام تجاری و همچنین عبارات کلیدی تجاری شرکت را ذکر کنید.

می توان اظهار داشت که  Google+ بهترین بستر جهت افزایش Seo است ولی Facebook ، Twitter ، LinkedIn  و همچنین  Pinterest نیز تاثیر بسزایی بر افزایش رتبه ی نام تجاری شرکت ها دارند.

 

4.       بهبود سازی محتوای داخل سایت شرکت در جهت افزایش رتبه ی عبارات تجاری

 می توانید از نام تجاری شرکت، نام وب سایت و نام های تجاری کالاها در موارد ذیل استفاده نمایید.

-          برچسب های عنوان شرکت: اولین عبارت برچسب ها را به همراه نام تجاری و کلمات کلیدی مرتبط با آن ذکر کنید و همچنین در آخر نام تجاری شرکت را دوباره ذکر کنید.

-          در تمام فرصت هایی که برچسب ها و یا رسانه های اجتماعی در اختیار تان قرار می دهند استفاده نمائید و نام تجاری را در توضیحات URL و برچسب های تصویری بنویسید.

-          نام تجاری تان را در محتواهای داخل سایت و هر قسمت که ممکن است ذکر کنید.

 

وب سایت شما، مهم ترین نقش را در بهبود سازی و افزایش رتبه عبارات تجاری شرکت تان ایفا می کند. با تهیه ی محتوایی که مخاطبان می پسندند و ذکر نام تجاری در آنها ، می توان تعداد بازدید کنند گان را افزایش داد و همچنین موجب افزایش رتبه در گوگل گشت.  

در نهایت در صورتی که قادر به افزایش رتبه عبارات و نام تجاری تان نگشته اید، بازدیدکنندگان بسیاری را جلب نخواهید نمود. از این رو از نکات فوق بهره مند گردید و موجب رونق تجارت خود گردید.


تهیه و جمع آوری واحد دیتای هلدینگ بین المللی سمین 


ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top