چهار روش آسان در کسب در آمد بیشتر در سال 2016

هر کار آفرینی با هدف کسب سود و درآمد در عرصه ی تجارت پای میگذارد و نیاز به کسب منفعت مالی بسیار دارد چرا که در غیر این صورت دیگر فعالیتش تجارت شمرده نمی شود و نوعی خیریه محسوب می گردد. علی رغم اصل مهم مذکور برخی از کارآفرینان گمراه میشوند و آنقدر خود را درگیر مشغله ها می کند به نوعی که دائماً در پی دریافت و پرداخت هزینه می باشند . از این رو این کار آفرینان به نحوی می پندارند که فروش به معنای کسب درآمد است در حالی که کاملاً متفاوت می باشند . برخی گرفتار دام افکاری می شوند که تنها بر این باورند که پوشش دادن هزینه ها و پاس نمودن چک به مقوله ی درست پیش رفتن امور تجاری است.

از این رو ، هیچ گاه اجازه ندهید که تجارت تان به این سمت کشیده شود و در عوض در اندیشه ی موضوعی باشید که باعث شود جایگاه خود را به خوبی شناسایی کنید . علاوه بر این ، از ارائه ی تخفیفات بسیار زیاد جداً خودداری کنید چرا که وضعیت را تغییری نخواهد داد و تنها موجب قطع روند کسب سود تان خواهد گشت.

کار آفرینان می توانند با توجه به چهار اصل ساده ی ذیل ، میلیون ها دلار را تنها در یک سال کسب کنند .

برای خواندن نکات با اقای تبلیغات همراه باشید.


  • قیمت گذاری بر حسب کسب سود 

این مسئله که می خواهید با رقیبان تان رقابت داشته باشید امری کاملاً طبیعی است اما نباید قیمت ها را بیش از حد پایین بیاورید به امید آنکه مشتریان بیشتری را جذب کنید چرا که این عمل تنها خالی کردن جیب های تان از پول است . به علاوه ، متد مذکور تأثیر سوئی بر ارزش تجارت تان می گذارد و باعث می شود که مشتریان گمان کنند که شما تنها خدمات و کالای ارزان قیمت و بی کیفیتی را ارائه می دهید. در نهایت ، مشتریان به محض آنکه رقیب بهتری را در بازار بیابند از آن خرید خواهند کرد و صدمه ی جدی به تجارت تان وارد خواهد شد.

اگر به دنبال کسب درآمد در سال 2016 می باشید پس می بایست که روند قیمت گذاری خدمات و کالای خود را بهبود بخشید.

بهترین روش در خصوص امر مطروحه آن است که قیمت های بازار را بررسی نمایید و قیمت اصلی که برای تان رقم خورده است را شناسایی کنید. پس از آن باید قیمت های رقیبان تان در بازار را هم در نظر بگیرید و از قیمت گذاری بالای کالای تان نهراسید چرا که می توانید آن را به روش درستی برای مشتریان تان مطرح کنید. لازم به ذکر است که با ارزش گذاری بالای خدمات و کالا و همچنین قیمت گذاری صحیح آن به طوری که نشانگر کیفیت و ویژه بودن آن گردد می توانید مبالغ بسیاری را در قالب سود کسب نمایید.

 

  • ارائه ی کالای صحیح و بهتر 

اگر کالاها و خدمات مختلفی را ارائه می کنید پس می بایست که میزان کسب سود مختلفی از هر کدام داشته باشید . به عبارت دیگر زمانی که تفاوت های میان خدمات را می شناسید ، می توانید بر این موضوع واقف شوید که کدام یک سود بیشتری را برای تان فراهم می سازد .

پس از آن ، می توانید به میزان قابل توجهی درآمد سالیانه تان را افزایش دهید و   آن را به سمتی هدایت کنید که قادر به ارائه بهترین و خاص ترین کالا و خدمات باشید.

ارائه خدمات و یا کالایی که علی رغم قیمت پایین با قیمت اولیه تمام شده تفاوت بسیاری دارد می تواند تجارت تان را به سمت و سوی پیشرفت و کسب درآمد بیشتر بکشد.

 

  • خاتمه دادن به ارائه تخفیفات نا به جا

در مراحل اولیه ، ارائه تخفیف موجب پیشرفت در بازار و فروش می شود چرا که به امید جذب مشتریان جدیدی که تا به حال خدمات و یا کالای تان را تجربه نکرده اند تخفیفی را ارائه می کنید تا آنها را تشویق به خرید و مراجعه نمائید . ولی با اینکه این استراتژی کاملاً زیرکانه به نظر می آید ولی در طی گذشت زمان اثر سوء بسیاری را به تجارت تان وارد خواهد کرد که عبارتند از :

این پیام را به مشتریان تان القا می کنید که تنها زمانی که به ارائه تخفیف می پردازید از شما خرید کنند.

جهت جذب مشتری مجبور به کاهش قیمت کالا و یا خدمات می باشید و اگر پس از مدتی آن را مجدّداً مشمول تخفیف نمایید کاملاً     خواهید شد.

مشتریان دیگر به شما اعتماد نخواهند کرد چرا که می دانند قیمتی که تعیین کرده اید موقتی است و پس از مدتی کاهش می یابد.

با توجه به موارد مذکور فوق به این موضوع پی خواهید برد که کسب سود و درآمد تان کاهش پیدا خواهد کرد. از این رو ، ارائه تخفیفات نا به جا را به کل فراموش کنید چرا که تحقیقات اثبات کرده اند که مشتریان به  تجارت هایی به   مجددا مراجعه می کنند که سود زیادی  داشته اند . در حقیقت ، زمانی که مشتری دو مرتبه از شما خرید می کند بیانگر این مسأله است که از خدمات و کالای تان راضی می باشد پس در این صورت نباید برای جذب بیشتر آن مشتری تخفیف نا به جایی را ارائه دهید چرا که موجب متضرر شدن تان می شود. در نهایت ، فروش بازار را به دست بگیرید، اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و با شناسایی ارزش تجارت تان مخاطبان بیشتری را جذب نمایید.

 

  • جلوگیری از صرف هزینه مازاد

آیا قادر به شناسایی افرادی که در تیم تان به خوبی عمل نمی کنند می باشید؟ هنگامی که می توانید افرادی را که باعث کند پیش رفتن حرفه تان شوند را کنار بگذارید و به جذب افراد متخصص بپردازید نباید با وضعیت موجود کنار بیایید و موجب راکد ماندن فروش تان شوید . برای مثال اگر در ارائه خدمات و جذب مخاطبان دچار مشکل شده اید باید با شناسایی عوامل مشکل ساز به حل آنها بپردازید و کارمندانی را استخدام نمایید که به روند کسب درآمد و سود بیشتر شرکت کمک می کنند .

 

  • سه روش برای کسب درآمد افراد تازه کار

می توان اظهار داشت که در میان روش های بی شمار موجود در کسب درآمد، سه روش زیر می تواند کارساز باشد . با یادگیری این سه عامل می توانید 90 درصد از آنچه که باید در خصوص کسب درآمد بدانید را فراگیر ید.

اکثر افرادی که باور دارند نمی توان کسب درآمد داشت این مسئله ی مهم را در نظر نمی گیرند و اظهار می کنند که انجام شدنی نیست ولی برخی دیگر آن را به منزله ی روش " یا همه چیز ، یا هیچ چیز " می دانند و تلاش خود را می کنند. مسلماً شما نمی توانید برای بار دوم گوگل را اختراع کنید و سرمایه هنگفتی را بدست آورید ولی می توانید با انجام سه روش کسب درآمد ذیل سود خوبی را بدست آورید .


  1. شغل آزاد
  2. تولید
  3. درخواست حقوق بالاتر


افراد موفق بر این باورند که نباید امور را دشوارتر از آنچه که در واقعیت می باشند در نظر گرفت . از این رو می توان فرض کرد که علاقه مندان کسب درآمد نباید به دنبال کشف روش خارق العاده ای برای اجرا در رسانه های اجتماعی و بازی های آنلاین باشند و به نوعی اگر خواستار کسب سود هستند می توانند به عمل به سه اصل مذکور موفقیت بسیاری را کسب کنند.

 

  • ایده ی اشتباه ابتکار

ابتکار نباید بیش از حد مورد توجه قرار گیرد  چرا که برخی اوقات تأثیر سویی بر کسب درآمد می گذارد. برخی از رویا پردازان به اشتباه به اختراع کالایی به اصطلاح خاص می پردازند که بدون بررسی و تحقیقات لازم انجام شده است و در نهایت شکست خورده است چرا که هیچ کس چنین کالایی را نخریده و با استقبال مشتریان رو به رو نشده .

می توان اظهار داشت روش های ذکر شده کاملاً تست گشته اند و با اتخاذ آنها می توانید امیدوار باشید که تغییرات قابل توجهی در کسب میزان در آمدتان ایجاد خواهد شد. به علاوه این مدل ها تا حدی ریسکی نمی باشند و موجب متضرر شدنتان نخواهند گشت.

 

  • بهترین مدل جهت انتخاب

شغلتان معیار مناسبی است تا بتوانید بهترین مدل را انتخاب کنید و این نکته را در ذهن داشته باشید که انتخاب افراد مختلف خواهد بود چرا که هر فردی وضعیت، فرصت ، نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارد.

برای مثال دانشجویی که به طور نیمه وقت در مغازه ای مشغول به کار است نمی تواند تقاضای افزایش حقوق داشته باشد ولی مسلماً می تواند شغل آزادی را برای خود انتخاب کند. از سویی دیگر کارمندی که فارغ التحصیل شده و در شرکتی مشغول به کار می باشد می تواند تقاضای افزایش حقوق داشته باشد و از این طریق درآمدش را افزایش دهد . پس می توان اظهار داشت که بهترین روش در کسب درآمد بیشتر وابسته به انواع مختلف وضعیت افراد می باشد و تمام روش های موجود به نوعی زیر مجموعه ی همین سه نوع ذکر شده هستند. تهیه و ترجمه واحد دیتای هلدینگ سمین

منبع:https://www.entrepreneur.com/howtoProfile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top