آنالیز هند و تمرین در سالن، برنامه ملی پوشان/ انصاری فرد و جهانبخش اضافه شدند. / چهارشنبه 04 فروردین


بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران به برنامه آماده سازی خود پیش از دیدار برابر هند ادامه دادند و کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی نیز نکات مورد نظر خود را به بازیکنانش گوشزد کرد.

 

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از خبرگزاری ایرنا از سایت فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی که خود را آماده دیدار روز پنج شنبه برابر هند می کنند، عصر امروز به تماشای تصاویر ویدیویی بازی حریف خود پرداختند و کارلوس کی روش نکات مدنظر خود را حین پخش این فیلم به بازیکنان گوشزد کرد.

ملی پوشان پس از پایان این آنالیز ویدیویی به سالن بدنسازی محل اقامت خود رفتند تا تمرینات کششی را با استفاده از رول و تشک انجام دهند.

کریم انصاری فرد و علیرضا جهانبخش هم پس از پایان وظایف باشگاهی شان امروز به سایر بازیکنان اضافه شدند و در جلسه آنالیز و همینطور تمرین عصر در کنار سایر بازیکنان حاضر بودند.

علیرضا حقیقی هم که دوران نقاهت خود را پشت سر می گذارد، عصر امروز با حضور در محل اقامت تیم ملی زیر نظر پزشکان تمرینات خود را انجام داد.

تیم ملی فوتبال ایران روز پنجشنبه پنجم فروردین ماه و در چارچوب مرحله دونم انتخابی جام جهانی 2018 روسیه میزبان تیم ملی فوتبال هند است و در روز دهم فروردین ماه نیز در ورزشگاه آزادی تهران با عمان دیدار خواهد کرد.

انتهای پیام /

منبع : خبرگزاری ایرنا

 
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top