هفته بیست و چهارم لیگ برتر؛ تب فوتبالی در آغاز سال جدید/ چهارشنبه 11 فروردينبه گزارش آقای تبلیغات به نقل از خبرنگار ایرنا لیگ برتر فوتبال ایران پس از 20 روز تعطیلی که به منظور حضور تیم ملی کشورمان در مرحله مقدماتی جام جهانی و همچنین تعطیلات نوروزی با آن روبرو شد، دوباره از فردا (پنجشنبه 12 فرودین ماه) دنبال می شود.

درحالیکه هفت هفته به پایان پانزدهمین دوره لیگ برتر باقی مانده است، تیم های بالانشین برای رسیدن به قهرمانی و همچنین کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا رقابتی جدی و سایه به سایه دارند و در قعرجدول نیز چند تیم برای رهایی از سقوط و بقا در سطح اول فوتبال کشور تلاش می کنند.

پنجشنبه و در آغاز هفته بیست و چهارم، گسترش فولاد تبریز که در این فصل عملکرد خوبی داشته است میزبان ذوب آهن اصفهان که در رتبه چهارم قرار دارد و از مدعیان محسوب می شود، خواهد بود.

در سال های اخیر همواره تیم هایی که فراز کمالوند و یحیی گل محمدی هدایت آنها را برعهده داشته اند، بازی های زیبایی را از خود به نمایش گذاشته اند که انتظار می رود این دیدار نیز تماشاگرپسند باشد.

در همین روز، سپاهان اصفهان مدافع عنوان قهرمانی که با افت و خیزهای فراوان نشانی از گذشته درخشان خود ندارد از ملوان انزلی پذیرایی می کند.

هرچند سپاهانی ها با روندی که سپری می کنند شانسی برای رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان ندارند، اما 3 امتیاز این دیدار می تواند تاحدودی به حواشی این تیم پایان دهد و ملوان نیز برای رهایی از جمع تیم های پایین جدول چاره ای ندارد جز اینکه دست پر از دیار زاینده رود بازگردد.

تیم های سایپا و تراکتورسازی تبریز که در هفته های اخیر عملکرد خوبی داشته اند و هر دو 35 امتیازی هستند، یکی از حساس ترین دیدارهای هفته بیست و چهارم را برگزار می کنند تا مجید جلالی و امیرقلعه نویی همچون سال های اخیر یک تقابل مهم دیگر را تجربه کنند.

روز شنبه 14 فروردین ماه تنها یک دیدار برگزار می شود که براساس آن فولاد خوزستان از صبای قم پذیرایی می کند.فولاد که در نیم فصل نخست نتایج بسیار ضعیفی را در کارنامه خود ثبت کرد در نیم فصل دوم با دگرگونی روبرو شد و اکنون می خواهد با ادامه روند خوب هفته های اخیر به طور کامل از جمع تیم های پایین جدول جدا شود.

صبای قم با هدایت علی دایی هفته هاست که طعم پیروزی را نچشیده و از یک تیم مدعی در ابتدای فصل به رتبه نهم سقوط کرده است.

یکشنبه 15 فروردین ماه اما دیدارهای حساسی را شاهد خواهیم بود، پدیده مشهد میزبان استقلال اهوازی است که برای بقاء در لیگ برتر نیاز به معجزه دارد و راه آهن که با مربی جدید یونانی خود هم دو باخت متوالی را تجربه کرده و این روزها با بحران جدید مدیریتی نیز رو به روست شرایط وخیمی در جدول دارد، از نفت تهران پذیرایی خواهد کرد.

در یکی از دیدارهای حساس این هفته پرسپولیس تهران که به دلیل محرومیت، هوادارانش را در کنار خود نمی بیند در ورزشگاه آزادی از سیاه جامگان مشهد که یکی از گزینه های اصلی سقوط محسوب می شود، میزبانی می کند.

پرسپولیس رده سومی می تواند با برتری در این دیدار و با توجه به رویایی استقلال تهران و استقلال خوزستان، امتیاز خود را با این دو تیم مدعی کاهش دهد.

در آخرین و حساسترین دیدار هفته بیست و چهارم نیز، تیم های صدرنشین استقلال تهران و استقلال خوزستان در نبردی که می تواند تاثیر زیادی بر تعیین قهرمان داشته باشد در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم می روند.

استقلال تهران اکنون با 43 امتیاز صدرنشین است و شاگردان عبداله ویسی در استقلال خوزستان تنها یا یک امتیاز کمتر در جایگاه دوم قرار دارند.

مصدومیت روزبه چشمی در کنار محرومیت سیدمهدی رحمتی و سجاد شهباززاده، استقلال تهران را در شرایطی قرار داده که به عقیده کارشناسان کسب تساوی نیز می تواند نتیجه ایده آلی برای تیم تحت هدایت پرویز مظلومی در دیدار حساس با آبی های خوزستان باشد.

 

 

انتهای پیام /

منبع :ایرنا
ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top