مظلومی: پرسپولیس از اشتباهات فردی ما نهایت استفاده را كرد/ برای استقلال دست به كاری می زنم/ سه شنبه 31 فروردین


مظلومی: پرسپولیس از اشتباهات فردی ما نهایت استفاده را كرد/ برای استقلال دست به كاری می زنم/ سه شنبه 31 فروردین

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت:بازیكنان تیم پرسپولیس درشهرآورد هشتاد و دوم از اشتباهات فردی ما نهایت استفاده را كرده و ما را شكست دادند.

 

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از خبرگزاری ایرنا،  پرویز مظلومی دوشنبه شب درگفت وگوی تلفنی با برنامه تلویزیونی 90 ضمن دفاع از عملكرد بازیكنان تیمش اعتراف كرد : دراینكه پرسپولیس خوب بازی كرد شكی نیست اما این برد تنها حاصل عملكرد آن ها نبود و مسایل دیگری دراین امردخالت داشتند.

وی دراین رابطه به اتفاقات پیش از این شهرآورد اشاره كرد وافزود:درهفته های گذشته این دو تیم را دائم با هم مقایسه كردند و شرایط تیم ما را بد و شرایط حریف را عالی عنوان كردند.

به گفته وی این مسایل برروی بازیكنان تاثیر گذاشت و نباید از كنار آن به راحتی گذشت.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران درباره شهرآورد نیز گفت: بازی خوبی بود و دوتیم بازی جذابی را از خود به نمایش گذاشتند متاسفانه ما دردقیقه 5 گل خوردیم و با توجه به اینكه روحیه تیم را از قبل تخریب كرده بودند تاثیر منفی بر بازیكنانم گذاشت.

مظلومی ادامه داد: البته دراین شهرآورد به غیر از آنچه كه گفتم چند نكته دیگر نیز وجوددارد اول اینكه بلافاصله بعد ازگل اول تیم پرسپولیس به روی بازیكن ما خطا پنالتی شد كه داور نگرفت.

وی اضافه كرد:داور باید یكی از بازیكنان حریف را اخراج می كرد اما نكرد كه ما دقیقا ازاین نقطه ها ضربه خوردیم افزون بر این مصدومیت عادل شیحی بود و درحالیكه ما در فاز حمله بودیم بلافاصله گل دوم را دریافت كردیم.

مظلومی با تمجید از عملكرد بازیكنانش پس از دریافت دو گل تصریح كرد: بازیكنانم با این شرایط به خوبی به بازی برگشتند و ما نیمه دوم بازی بهتری را ارائه كردیم.

وی تاكید كرد: البته باید بگویم دراین دیدار ما اشتباهات فاحشی داشتیم و بازیكنان حریف از اشتباهات ما نهایت استفاده را كردند.

سرمربی آبی پوشان تهران در پاسخ به این سئوال كه آیا قبول دارید تیم پرسپولیس بهتر از تیم استقلال بود نیز گفت : در اینكه پرسپولیس خوب بازی كرد شكی نیست اما ما هم بد بازی نكردیم.

وی افزود: البته نمی خواهم باخت تیم را توجیه كنم اما ما دوبازیكن اصلی خود درخط هافبك را نداشتیم و به طور حتم اگر آنان بودند واین اتفاقات نمی افتاد شاید امروز نتیجه چیز دیگری بود.

مظلومی درباره شایعات بركناری و جایگزین شدن یك مربی خارجی درتیم استقلال تهران نیز گفت: من همان هستم كه چهارتا شهرآورد را برده ام و نباید با یك باخت این مسایل مطرح شود.

وی اضافه كرد: من برای استقلال دست به هركاری می زنم هروقت خواستند آمدم و هروقت نخواستند رفتم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به جذابیت های شهرآوردهای اخیر اظهارداشت:شهرآوردهای اخیر اكثرا پر گل بوده است در تازه ترین شهرآورد هم برای باخت به میدان نرفته ومی خواستیم برنده شویم اگر تیم دفاعی بازی می كرد به طور حتم این بازی به این قشنگی نمی شد.

سرمربی استقلال درباره تغییرسرپرست تیمش نیز گفت: منصور پورحیدری سرپرست استقلال است و هر كسی كه این مسئولیت را گرفته موقت است درضمن باید از فرزاد مجیدی كه در زمان بازیگری و زمان سرپرستی استقلال برای این تیم كم نگذاشته است قدردانی شود.

وی درپاسخ به پرسش دیگری مبنی براینكه آیا دستیاران شما تغییر خواهند كرد نیز گفت : هیچ چیز معلوم نیست درحال بررسی شرایط هستیم اینكه تیم ما چندین بازی نتیجه دلخواه را نمی گیرد به كادر فنی باز می گردد و باید این موضوع بررسی كارشناسانه شود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری ایرنا
ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top