دست بردار مدیریت استقلال نیستم/ رحمتی نقشی در ماجرای حنیف ندارد/ یکشنبه ۵ اردیبهشت به گزارش آقای تبلیغات به نقل ازخبرگزاری مهراشاره به حواشی که در جریان دیدار روز جمعه تیم‌های استقلال و فولاد اهواز از سوی تماشاگران ایجاد شد و همچنین بیانیه‌ای که در همین راستا روز گذشته منتشر کرد، اظهار داشت: همه گفتنی‌ها را در قالب این بیانیه گفتم. از این پس هر چه بگویم فقط حاشیه است و بر مشکلات اضافه می‌کند؛ موردی که نمی‌خواهم پیش بیاید.

 

وی در مورد اینکه در قالب بیانیه مورد نظر اعلام شده بود می توان رد پای بعضی ها را دید، گفت: دقیقاً می‌دانم اما نمی‌توانم بگویم شما بودید یا حسن و حسین چون نمی‌خواهم حاشیه‌ای ایجاد شود. آنها هم که در این زمینه نقش دارند، خودشان خوب می‌دانند که چه کرده‌اند. 15-10 نفر را اجیر می‌کنند تا در یک بازی شعارهای این‌چنینی بدهند.

 

سرپرست باشگاه استقلال با تاکید بر اینکه مطرح شدن چنین صحبت‌ها و ایجاد چنین فضاهایی در رابطه با استقلال در شأن این تیم نیست، گفت: این افراد فقط با این کارها محیط ورزش را آلوده می‌کنند. آنها برای اینکه به مقاصد خود برسند، این‌گونه صحبت‌ها را مطرح می‌کنند و اصلاً فکر نمی‌کنند چه عواقب دیگری ممکن است ایجاد شود؛ این زیبنده ورزش نیست، ورزش محیط پاک می‌خواهد.

 

افشارزاده با بیان اینکه دقیقا می دانم چه کسانی در این زمینه نقش دارند، یادآور شد: مطرح شدن شعارهایی که در دیدار روز جمعه استقلال برابر فولاد شنیدیم، یک امر عادی نبود. خوب می‌دانم چه کسانی در این زمینه نقش دارند اما نمی‌خواهم فردی را محکوم کنم.

 

وی در بخش دیگری از گفتگو در مورد ادامه دوره مدیریتش در باشگاه استقلال و اینکه این‌گونه موارد تا چه حد می‌تواند در پایان زودهنگام این دوره تاثیرگذار باشد، یادآور شد: خیلی‌ها می‌خواهند من از باشگاه استقلال بروم اما فعلاً هستم و به کارم ادامه می‌دهم. در واقع تا زمانی که وزارت ورزش تشخیص بدهد، آبی‌پوشان را مدیریت خواهم کرد. اصلاً نمی‌دانم حضور من در باشگاه به عنوان سرپرست برای این عده افراد چه مشکلی ایجاد کرده است که به هر دری می‌زنند تا من بروم. اما تا زمانی که آقای گودرزی بخواهد، من هم خواهم بود و نقشه‌های این افراد نتیجه نخواهد داد.

 

سرپرست باشگاه استقلال با تاکید دوباره بر اینکه تا وقتی اراده وزارت ورزش باشد، از مدیریت باشگاه استقلال دست برنمی‌دارم، چون سرباز ورزش هستم اظهار داشت: من فکر می‌کنم حضورم طی این مدت در باشگاه استقلال مثمر ثمر بوده است. طی این دوره خیلی از مشکلات مثل معضلات مربوط به بازیکنان خارجی که واقعاً به چالش بزرگی تبدیل شده بود، به نفع مطلوبی برطرف شد. ادعایی ندارم اما واقعاً در این مدت تمام تلاشم را برای مدیریت بی‌نقص در باشگاه انجام دادم.

 

«با توجه به شرایط ایجاد شده، مظلومی به همکاری با استقلال به عنوان سرمربی ادامه می‌دهد. ظاهراً به دنبال اتفاقات روز جمعه، این مربی مدعی شده که برخی می‌خواهند برنامه‌ای که در مورد صمد مرفاوی ایجاد کردند را برای وی هم درست کنند

 

افشارزاده در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر گفت: در مورد پرویز مظلومی و ادامه حضورش در باشگاه استقلال هیچ حرف و حدیثی نیست اصلا این حرف‌ها از شما رسانه‌ها درست می‌شود. من خیلی پیش از این از پرویز مظلومی دفاع کرده‌ام و این حمایت را همچنان ادامه خواهم داد. اصلا مگر می‌شود استقلال باشد و مظلومی سرمربی آن نباشد.

 

وی همچنین در مورد آخرین وضعیت حنیف عمران‌زاده و اینکه گفته می شود این بازیکن به دلایلی غیر از مصدومیت از ترکیب استقلال کنار گذاشته شده است، توضیحاتی داد و گفت: در مورد همه این قضایا یک ساعت و نیم با حنیف صحبت کردم. این بازیکن مصدومیت جزئی دارد و خیلی زیاد متأثر از درگذشت مهرداد اولادی است. حنیف فرزند استقلال است و جزو بهترین‌های تیم است اما با خاطر مصدومیتی که با آن مواجه شده فعلا به طور اختصاصی تمرین می کند. اما سوالم این است که آیا دیگر بازیکنان باشگاه ها را هم به این اندازه رصد می‌کنید؟

 

سرپرست باشگاه استقلال در این زمینه به این پرسش که گفته می شود مهدی رحمتی در مورد مسائل مربوط به عمران زاده نقش دارد، تاکید کرد: ادامه داد: قویا این موضوع را تکذیب می کنم؛ استقلال تیم منسجمی است و همه بازیکنان آن با هم دوست هستند؛ این موضوع را تکذیب می کنم و تایید می کنم که رحمتی و عمران زاده با هم ارتباط خوبی هم دارند؛  من شخصاً به حنیف عمران‌زاده علاقه‌مندم و عملکردش را تائید می‌کنم همان طور که گفتم او تحت تأثیر یکسری مسائل مثل درگذشت مهرداد اولادی شرایط خوبی ندارد و به همین دلیل فعلا با تیم نیست.

 

وی در مورد اینکه «آیا عمران زاده در چند دیدار باقی مانده تا پا لیگ به ترکیب استقلال بازخواهد گشت»، گفت: اگر مصدومیت این بازیکن برطرف شود در ترکیب قرار می گیرد اما خواهشم این است اجازه بدهید در این سه، چهار هفته پایانی لیگ کارمان را انجام بدهیم.

 

افشارزاده در پایان این گفتگو در مورد فینال جام حذفی که به دستور سازمان لیگ، 9 خرداد ماه برای آن تعیین شده است، اما مسئولان ذوب‌آهن خواستار تغییر آن شده‌اند، گفت: استقلال مشکلی با این  زمان ندارد و با تبعیت از تصمیم سازمان لیگ دیدار خود را در این تاریخ انجام می دهد. تغییر زمان بازی و تعویق آن هم برای مان امکان پذیر نیست.

انتهای پیام/

منبع: مهر 


ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top