نارضایتی سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری از نایب قهرمانی ایران درآسیا / دوشنبه 13 اردیبهشت

 

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری با بیان اینکه کسب عنوان نایب قهرمانی آسیا شاید در این شرایط کارنامه قابل قبولی باشد تاکید کرد که این نتیجه و عملکرد تیم برای من راضی کننده نیست.

 

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از خبرگزاری مهر، سجاد انوشیروانی با اشاره به اینکه با تلاش فدراسیون تیم کاملی را روانه مسابقات قهرمانی آسیا کردیم، اظهارداشت: اگر علی میری در دسته ۷۷ کیلوگرم در حرکات دو ضرب اوت نمی کرد شاید الان با اختلاف ۱۰ تا ۱۵ امتیاز اول شده بودیم و از سوی دیگر اگر کیا قدمی در دسته ۱۰۵ کیلوگرم و محسن بهرام زاده در فوق سنگین نیز عملکرد بهتری داشتند باز هم می توانستیم قهرمان آسیا شویم.

دارنده مدال نقره المپیک ادامه داد: با توجه به اینکه از ابتدای سال سکان تیم ملی را در دست گرفته ام، سعی داشتم که روحیه تیمی را جمع و جور کنم و تمرینات منظمی را انجام دادیم تا اولین گام را در مسابقات آسیایی محکم برداریم و خوشحالم که عنوان سومی تیم ملی در سال گذشته را به مقام دوم رساندیم.

وی حضور قدرتمند در تورنمنت بین المللی جام فجر به عنوان یکی از مراحل گزینشی المپیک ریو را یکی دیگر از اهداف آینده خود دانست و بیان داشت: بعد از جام فجر نیز بازیهای المپیک ریو را پیش رو داریم و امیدوارم وزنه برداری همچون گذشته با کسب مدالهای خوب پرچم دار ورزش ایران باشد.

انوشیروانی در خصوص اولین تجربه موفق مربیگری خود نیز گفت: هدایت ملی پوشان مهم است اما مهمتر از آن سالم وزنه زدن ملی پوشان در رویدادهای بین المللی است و کسی که طلا و نقره می گیرد باید هر ۶ حرکت خود را سالم بزند و تعداد خطاهای ملی پوشان بالاست و باید این نقطع ضعف را برطرف کنیم تا ملی پوشان با تسلط بهتری در میادین ظاهر شوند.

وی با بیان اینکه با انتخاب برخی وزنه ها برای برخی از ملی پوشان ریسک کرده است گفت: وزنه ۲۴۷ کیلوگرمی که امروز بهاد مولایی در حرکت دو ضرب زده طی دو سال گذشته نزده بود و اگر در حرکات یک ضرب نیز عملکرد خوبی داشت به طور قطع می توانست مدال طلای یک ضرب را از آن خودش کند. متاسفانه برنامه ما با خطاهای ملی پوشان به هم ریخت و تلاش داریم از این پس تیمی را روانه مسابقات کنیم که کمترین خطا را داشته باشد.

انوشیروانی در پایان گفت: سال گذشته در رقابت های قهرمانی آسیا تنها یک مدال برنز مجموع داشتیم و اما امسال یک مدال برنز، دو نقره و یک طلا در مجموع کسب کردیم که کارنامه قابل قبول است و ولی من راضی نیستم.

بر پایه این گزارش، چهل و ششمین دوره رقابت های قهرمانی وزنه برداری آسیا از ۵ اردیبهشت در مجموعه ورزشی ازبكستان شهر تاشكند آغاز شد و شنبه شب به كار خود پایان داد. تیم ملی وزنه برداری کشورمان در وزن های ۸۵ ،۹۴ ، ۱۰۵ و ۱۰۵+ کیلوگرم توسط (سیدایوب موسوی دونقره) ، (علی هاشمی ۲ نقره و یک برنز) ،(محمدرضا براری دوطلا و یک برنز) ،( بهادر مولایی ۱ طلا و ۱ برنز) در مجموع با (۳ طلا، ۴ نقره و ۳ برنز ) و کسب ۵۰۰،۸ امتیاز تیمی صاحب سکوی نایب قهرمانی آسیا شد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری مهر
ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top