هفته‌های پایانی لیگ و اتهاماتی که به تیم‌ها و بازیکنان زده می‌شود/ یکشنبه 19 اردیبهشت


اتهام یا درخواست کم کاری هواداران فوتبال در مورد بازیکنان در بازی‌های پایانی هم فوتبال را زشت می‌کند هم بازیکنان و مربیان را تحت فشار می‌گذارد.

 

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از خبرگزاری مهر، روزهای پایانی لیگ تقریبا هر سال پر از تهمت و افترا به ویژه در فضای مجازی است اما امسال هرکس از کنار دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هم رده شده باشد، به دلیل رقابت سرخابی ها برای قهرمانی، تهمت می‌خورد و این با وجود هیجان بسیار بالا و تب تند فوتبال در ایران، نکته‌ای آزار دهنده و قابل مطالعه و بررسی است.

از بیرانوند بگیرید که گزینه پرسپولیس بود و البته به توافق هم نرسید تا برسید به بختیار رحمانی که ملی پوش است و میداوودی که ملی پوش بود و بروید بالا تا برسید به مالک صبای قم که درگیری‌اش با دایی را به دلیل استقلالی بودن دانسته‌اند و حتی بالاتر از این حرف‌ها، دایی و قلعه نویی هم تهمت خورده‌اند!

نکته جالب برخی هواداران استقلال و پرسپولیس هستند که با حضور در صفحات شخصی برخی بازیکنان و مربیان از آنها می‌خواهند که در بازی مقابل تیم محبوب اینها شکست بخورند و سخت نگیرند! در واقع زیر پوست این هیجان فوق العاده، رفتاری مشاهده می‌شود که کنترل شونده نیست. کنترل کردن برای افترا نزدن، تهمت نزدن، درخواست غیراخلاقی نداشتن و ناسزا نگفتن حتی پیش از بازی!

فوتبال پاک است و سوپاپ تخلیه انرژی همه جوامع، با این حال کار را بعضا به جایی رسانده‌ایم که حتی آقای گل جهانمان و بازیکنان ملی پوش و مربیان معتبرمان را هم تهدید و تحدید می‌کنیم و به آنها فشار می‌آوریم در حالی که این رفتارها فقط علیه فوتبال است و جذابیت آن‌ها را می‌کاهد و البته که مربیان و بازیکنان هم به آنها توجه نمی‌کنند.

کاش اجازه بدهیم فوتبال پاک جلو برود و این همه دست‌ها و پاها را آوده فرض نکنیم و بدانیم که بازیکنان و مربیان تنها در مواردی رشد می‌کنند که موفق باشند نه اینکه کم کاری کنند و شبیه به فلج‌ها به نظر برسند که در این صورت جایی در فوتبال ایران نخواهند داشت.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری مهرALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top