کارلوس کی‌روش: "باید آشنایی بیشتری با فوتبال اروپا داشته باشیم." / جمعه ۱۴ خرداد


کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه از بازی با مقدونیه درس گرفته و این دیدار تدارکاتی تجربه بزرگی بوده است، گفت: بازیکنان ایران باید آشنایی بیشتری با فوتبال اروپا داشته باشند.

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از خبرنگار مهر، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بعد از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل مقدونیه، گفت: از تیم ملی مقدونیه و بازیکنان این تیم به خاطر فرصتی که برای بازی با تیم ایران ایجاد کردند، ممنونم. مقدونیه تیمی است با سرعت بالا و با بازیکنانی در سطح اروپا که فرصت خوبی برای بازیکنان ما فراهم شد.

 

وی افزود: برد همیشه برای ما خوب است ولی مهمتر از آن درسی است که از بازی با مقدونیه گرفتیم.

 

کی روش درباره اینکه ایران چه درسی از مقدونیه گرفت، تاکید کرد: مطمئنا بازیکنان ما با بازی مقابل تیمی که در اورپا است، تحت فشار بیشتری بازی کردند. ما امروز سعی کردیم یاد بدهیم که بازیکنان زودتر تصمیم بگیرند. بازی با مقدونیه تجربه بسیار بزرگی برای شوت زدن، دریبل زدن و کارهای نهایی بود. توانستیم بازیکنانمان را با یک تجربه اروپایی آشنا کنیم.

 

سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: بازیکنان ما برای رسیدن به سطح اروپایی باید بیشتر آماده شوند. فراتر از نتیجه، در این بازی درس بزرگی از بُعد دریبل زدن و تکل های به موقع و تصمیم گیری های مناسب تجربه بود. حتما بازیکنان تیم ملی ایران باید آشنایی بیشتری با فوتبال اروپا داشته باشند.

 

تیم ملی فوتبال ایران پنجشنبه شب در دیداری تدارکاتی در مقدونیه موفق شد تیم ملی این کشور را  ۳ بر یک شکست بدهد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری مهر
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top