توقف تیم ملی انگلیس در دقیقه 92/ یکشنبه 23 خرداد

 تیم ملی فوتبال انگلیس از گروه دوم رقابت های جام ملت های اروپا با قضاوت نیکولا روزتی ایتالیایی در ورزشگاه ولودروم بندرمارسی برگزار شد و با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.

به گزارش آقای تبلیغات ، تیم ملی فوتبال انگلیس که به سه شیرها شهرت دارد در دقیقه 92 دیدار مقابل روسیه پیروزی را از دست داد تا همچون چندین سال گذشته شروع ناامید کننده ای در یک تورنمنت معتبر داشته باشد.

درگیری هواداران دو تیم طی روزهای اخیر که با واکنش های مختلفی روبرو شده بود و استقبال چشمگیر هواداران متعصب انگلیس بر حساسیت های این دیدار افزوده بود.

انگلیس که نسبت به گذشته با تیمی جوان و متحول شده برابر تیم مسن روسیه پا به میدان گذاشته بود از همان ابتدا با روش تهاجمی کار را آغاز کرد.

حرکات ترکیبی والکر و آدام لالانا در جناج راست و دنی رز و رحیم استرلینگ در سمت چپ سبب شده تا انگلیس فشار زیادی را روی خط دفاعی روسیه وارد کند.

وین رونی کاپیتان سه شیرها در میانه میدان وظیفه توپ پخش کردن را برعهده داشت و هری کین نیز به عنوان مهاجم هدف برای گلزنی تلاش می کرد. از سوی دیگر، دله علی پدیده فوتبال انگلیس نیز به عنوان مهاجم سایه بارها دروازه روسیه را تهدید کرد.

در طرف مقابل روسیه با روش تدافعی و دوندگی بالا در میانه میدان به دنبال از کار انداختن برنامه های انگلیس بود. همچنین آرتم ژوبا به عنوان مهاجم اصلی روسیه با چند توپ بلند تغذیه شد، اما کاری از پیش نبرد.

در نهایت نیمه نخست با وجود برتری کامل انگلیس با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

در نیمه دوم، روسیه آغاز بهتری داشت که پس از گذشت دقایقی کوتاه بازهم انگلیسی ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند.

بهترین بخت گلزنی انگلیس در دقیقه 70 به وجود آمد که پاس دنی رز به وین رونی رسید و ضربه کاپیتان انگلیس را ایگور آکنفیف با واکنشی تماشایی مهار کرد.

در دقیقه 73، انگلیس مزد بازی برتر خود را گرفت و اریک دایر هافبک تدافعی تاتنهام با ضربه ایستگاهی تماشایی گل نخست سه شیرها در این دیدار را به نام خود نوشت.

پس از این گل، روسیه برای جبران روی به توپ های بلند و بازی مستقیم آورد و از سوی دیگر، روی هاجسون سرمربی انگلیس وین رونی را از زمین بیرون برد تا جک ویلشایر جوان بتواند جان تازه ای به خط هافبک تیمش دهد.

در دقیقه 92 یکی از ارسال های بلند روسیه نتیجه داد و «گلوشکوف» گل تساوی این دیدار را به ثمر رساند.

در نهایت سوت داور ایتالیایی به نشان پایان بازی به صدا درآمد تا انگلیس در عین ناباوری و با وجود ارائه نمایشی برتر مقابل روسیه به تساوی یک بر یک قناعت کند.

در دیگر دیدار این گروه، ولز با حساب 2 بر یک از سد اسلواکی گذشت تا با سه امتیاز صدرنشین گروه دوم شود.

رقابت های یورو 2016 از روز 21 خردادماه با حضور 24 تیم به میزبانی فرانسه آغاز شده است.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری ایرنا


 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top