قهرمانی در جام‌جهانی مقدمه‌ای برای موفقیت کشتی در المپیک / چهارشنبه 26 خرداد

 رضا لایق : با بیان اینکه کشتی روزهای حساسی را پشت سر می گذارد اظهار داشت: خوشحالم که برای پنجمین سال متوالی قهرمان جام جهانی شدیم که سه قهرمانی از این تعداد بصورت متوالی در خاک آمریکا کسب شد.

به گزارش آقای تبلیغات ، مربی تیم ملی کشتی آزاد بعد از قهرمانی ایران در رقابتهای جام جهانی آمریکا گفت: در شرایطی در آمریکا به میدان رفتیم که هنوز برنامه‌ها و تمرینات سرعتی تیم ملی با جدیت آغاز نشده بود.

وی با اظهار امیدواری که این پیروزی مقدمه ای برای درخشش در المپیک خواهد بود افزود: کسب قهرمانی در خاک آمریکا و در مصاف با تیم میزبان که از تمام داشته هایش استفاده کرد کار بسیار سختی بود که خوشبختانه توانستیم از این میدان سربلند خارج شویم.

مربی تیم ملی کشتی آزاد در پاسخ به این سوال که چرا برخی از ملی‌پوشان در حد و اندازه خود ظاهر نشدند گفت: ما در اوج تمرینات سنگین و پرفشار به جام جهانی اعزام شدیم و طبیعتا بچه‌ها به دلیل نزدیکی زمان المپیک در کوران تمرینات پرفشار بودند. طبیعتا ما هنوز کارهای سرعتی و تمرینات ویژه ای را برای جام جهانی پیگیری نمی کردیم و تمرینات سرعتی طبق برنامه باید از این پس در دستور کار بچه ها قرار گیرد. به همین دلیل هم بود که برخی از بچه ها با سختی و سنگینی کشتی می گرفتند.

لایق خاطر نشان کرد: نگاه ما به رقابتهای جام جهانی، حضور در میدان تدارکاتی و محک زدن ملی پوشان برای المپیک بود و در واقع با همین ذهنیت به میدان رفتیم.آنچه مسلم است ما برای تمامی کشتی ها برنامه داشتیم و هیچ کشتی گیری بدون برنامه ریزی وارد میدان نشد.

وی در خاتمه یادآور شد: سال المپیک است و طبیعتا کشتی به عنوان یکی از رشته‌های مدال آور این بازیها، روزهای سخت و حساسی را پشت سر می گذارد. در این راستا باید نهایت تلاش خود را به کار گیریم تا ادامه برنامه های آماده سازی را اجرایی کرده و با یک آمادگی ۱۰۰ درصدی و ایده‌آل راهی المپیک شویم.

انتهای پیام/ 

منبع: مهر ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top