صعود تیم فوتبال انگلیس در دیدار با اسلواکی / سه شنبه 1 تیر

دیدار بین دو تیم انگلیس و اسلواکی از گروه دوم جام ملت های اروپا (یورو 2016) در شهر سن اتین و با قضاوت «کارلوس ولاسکو» از اسپانیا برگزار شد و در نهایت به تساوی صفر بر صفر به اتمام رسید.

به گزارش آقای تبلیغات ، انگلیس با وجود اینکه نسبت به بازی های قبلی با چند تغییر در ترکیب اصلی به میدان آمده و به برخی از نفرات اصلی خود استراحت داده بود، اما در نیمه نخست تسلط خوبی بر توپ و میدان داشت و دو فرصت مناسب گلزنی به دست آورد که ضربات جیمی واردی و آدام لالانا را دروازه بان اسلواکی به خوبی دفع کرد.

در نیمه دوم اسواکی عملکرد بهتری از خود نشان داد و در دقیقه 52 اشتباه کریس اسمالینگ مدافع انگلیس، حریف را در آستانه گلزنی قرار داد که جو هارت مانع گلزنی مهاجم اسلواکی شد.

در دقیقه 61 ارسال جوردن هندرسون به دله علی هافبک تازه وارد انگلیس رسید که ضربه او در آستانه ورود به دروازه اسلواکی از سوی مارتین اشکرتل برگشت داده شد.

در ادامه نیز بازیکنان انگلیس بازی را در زمین اسلواکی دنبال کرده و برای رسیدن به گل تلاش زیادی انجام داده که بازهم در باز کردن دروازه حریف سختکوش خود ناکام بودند.

در دقایق باقی مانده نیز اتفاق خاصی رخ نداد و دو تیم به تساوی رضایت دادند.

با این اوصاف انگلیس با 5 امتیاز به عنوان تیم دوم این گروه راهی مرحله یک هشتم نهایی شد. اسلواکی نیز با چهار امتیاز در رتبه سوم قرار گرفت و برای صعود باید در انتظار نتایج دیگر گروه ها باشد.

از 6 گروه این رقابت ها، چهار تیمی که در رتبه سوم ایستاده و بیشترین امتیاز را داشته باشند نیز به مرحله یک هشتم نهایی صعود خواهند کرد.

در دیگر دیدار گروه دوم تیم ملی ولز با سه گل بر روسیه غلبه کرد تا با 6 امتیاز به عنوان تیم نخست صعود کند و روسیه با یک امتیاز، حذف شد.

 

ترکیب انگلیس:

جو هارت، برتراند، گری کیهیل، کریس اسمالینگ، ناتالی کلاین، جوردن هندرسون، جک ویلشر(وین رونی)، اریک دیر، دانیل استوریج(هری کین)، آدام لالانا(دله علی) و جیمی واردی.

سرمربی: روی هاجسون

ترکیب اسلواکی:

ماتوس کوژاک، پیتر پکاریک، مارتین اشکرتل، جان دوریکا، توماس هوبوکان، یاروی کوچکا، ویکتور پکووسکی(نوربرت گیومبرت)، مارک همشیک، ولادمیر ویس(میلان اشکرینا)، روبرت مک و اندری دودا(دوشان اشونتو).

سرمربی:جان کوژاک

 

انتهای پیام/

منبع: ایرنا


 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top