تیم ملی والیبال ایران مغلوب پرافتخار ترین تیم لیگ جهانی شد / شنبه 5 تیر

هفته دوم لیگ جهانی والیبال از روز پنج شنبه آغاز شد و در سه کشور صربستان، ایتالیا و لهستان پیگیری می شود. تیم های ملی والیبال ایران و برزیل از ساعت 18 و 30 دقیقه عصر جمعه در سالن آلکساندر نیکولیچ شهر بلگراد به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه دومین دیدار این تیم ها در لیگ جهانی امسال بود و تیم ایران سه بر یک مغلوب شد.

به گزارش آقای تبلیغات ، تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در هفته دوم لیگ جهانی به مصاف برزیل رفت و برای دومین بار در رقابت های امسال مغلوب پرافتخار ترین تیم لیگ جهانی شد.

ملی پوشان کشورمان در ست دوم این مسابقه 26 بر 24 به پیروزی رسیدند اما در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 18، 25 بر 16 و 25 بر 17مغلوب آبی پوشان برزیل شدند و نتوانستند شکست هفته نخست را جبران کنند.

سعید معروف، سید محمد موسوی، شهرام محمودی، عادل غلامی، میلاد عبادی پور، محمد جواد معنوی نژاد و مهدی مرندی بازیکنان شروع کننده تیم ملی والیبال ایران در این مسابقه بودند که نسبت به دیدار روز گذشته برابر بلغارستان تغییری نداشت.

رائول لوازنو سر مربی تیم ملی والیبال ایران در ادامه این مسابقه از دیگر بازیکنان شامل علیرضا بهبودی، مجتبی میرزاجانپور، علیرضا مباشری و حمزه زرینی استفاده کرد.

برناردو رزنده سرمربی تیم ملی والیبال برزیل نیز در ابتدای این مسابقه از ترکیب ریکاردو لوکارلی، برونو رزنده (کاپیتان)، ایساک سانتوز، والاس دیسوزا، تیاگو برندل، لوکاس ساتکمپ و موریسیو بورگس آلمیدا سیلوا استفاده کرد و در طول چهار ست این مسابقه تغییر زیادی در ترکیب خود نداد.

داورانی از آمریکا و ایتالیا به عنوان داور اول و دوم قضاوت دیدار ایران و برزیل را بر عهده داشتند.

تیم ملی والیبال ایران در ست دوم این مسابقه در حالی که در امتیاز 20 بر 15 پنج امتیاز از برزیل پیش بود، ملی پوشان برزیل در امتیاز 23 با ایران مساوی شدند اما در نهایت این ست را 26 بر 24 واگذار کردند.

تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در هفته نخست لیگ جهانی امسال و در شهر ریودوژانیرو نیز سه بر صفر مغلوب برزیل شده بود.

یوتسا ست‌کوویچ صربستانی سرمربی اسبق تیم ملی والیبال جوانان ایران از جمله تماشاگران اندک دیدار ایران و برزیل بود.

تیم های صربستان و بلغارستان دیگر تیم های همگروه ایران در هفته دوم لیگ جهانی از ساعت 21 و 30 دقیقه امشب به مصاف یکدیگر می روند.

تیم ملی والیبال ایران که تا کنون دو برد و پنج امتیاز کسب کرده است، فردا شنبه در سومین مسابقه خود در هفته دوم لیگ جهانی به مصاف صربستان میزبان این رقابت ها می رود.

تیم های ملی والیبال ایران و برزیل تا کنون در اداور مختلف لیگ جهانی والیبال هفت بار به مصاف یکدیگر رفتند که چهار برد برای برزیل و سه پیروزی برای ایران ره آورد این دیدارهای بوده است.

تیم ملی والیبال برزیل با 9 مدال طلا، 5 نقره و 4 برنز پرافتخار ترین تیم لیگ جهانی است. این تیم که در سالهای 1993، 2001، 2003 تا 2007، 2009 و 2010 صاحب عنوان قهرمانی شده، امسال به دنبال دهمین قهرمانی خود در این رقابت هاست تا به عنوان میزبان المپیک بر افتخارات خود افزوده باشد.

 

انتهای پیام/

منبع : ایرنا 
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top