شکست بو کسور ایران در مقابل چین / یکشنبه 13 تیر

 در وزن 81 کیلوگرم این مسابقات، تنها شش بوکسور حضور دارند که بوکسور المپیکی ایران در دور نخست با قرعه استراحت روبرو شد تا بدون برگزاری مبارزه به مرحله نیمه نهایی برسد و مدال برنز خود را قطعی کند.

 

به گزارش آقای تبلیغات، تنها بوکسور المپیکی ایران نخستین مبارزه خود را در تورنمنت آزاد چین با شکست سنگین مقابل نماینده میزبان به پایان رساند تا مشخص شود برای حضوری موفق در بازی های المپیک 2016 به تمرین زیر نظر مربیان مجرب نیاز دارد.

روزبهانی که مدت ها است زیر نظر مربی اختصاصی خود تمرین می کند و از امکانات بسیاری بهتری نسبت به دیگر بوکسورها برخوردار است، در نخستین مبارزه خود به مصاف «وانگ لی دا» از چین رفت.

احسان روزبهانی در راند اول برنده شد و بوکسور چینی پیروز راند دوم بود. در راند سوم و سرنوشت ساز و در حالی که نماینده چین از لحاظ امتیازی پیش بود، احسان روزبهانی به دلیل شدت ضربات وارده و آسیب دیدگی بازنده شد.

با این اوصاف وی با شکست در نخستین مبارزه خود در تورنمنت چین به مدال برنز رسید.

روزبهانی پیش از این و در آخرین مبارزه رسمی اش که در لیگ حرفه ای برگزار شده بود مقابل نماینده فرانسه ناک اوت شد و شکست خورد.

با توجه به اینکه بوکسور المپیکی ایران در دو مبارزه آخر خود با شکست سنگین رینگ را ترک کرده است، انتظار می رود مسئولان فدراسیون بوکس چاره ای اندیشیده و با توجه به فاصله اندک باقی مانده تا بازی های المپیک 2016 به دنبال تغییر در روند تمرینات بوکسور المپیکی کشورمان باشند.

روزبهانی مدت ها است با مربی اختصاصی تمرین می کند و در یک سال اخیر به جای پیشرفت در عملکرد خود، روند نزولی را در پیش گرفته است.

 

انتهای پیام/ 

منبع : ایرنا 
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top