لیگ جهانی والیبال؛ تفکرات لوزانو باز هم بر ولاسکو چربید/ دوشنبه 14 تیر

در این دیدار که در حضور 12 هزار تماشاگر مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد، ملی پوشان والیبال ایران با نتیجه 3 بر 2 تیم ملی آرژانتین را که هدایت آن را خولیو ولاسکو سرمربی سابق تیم ملی برعهده دارد، شکست دادند و به مکان هفتم جدول رده بندی صعود کردند. 

به گزارش آقای تبلیغات ، تیم ملی والیبال ایران ماه گذشته در سومین دیدار خود در هفته نخست لیگ جهانی با نتیجه شکست سه بر دو از سد تیم آرژانتین در برزیل گذشته بود.

دراین دیدار بازیکنان تیم ملی والیبال ایران با ترکیب متفاوتی وارد زمین شدند. علیرضا مباشری، مجتبی میرزاجانپور و حمزه زرینی جانشین شهرام محمودی، محمد جواد معنوی نژاد و میلاد عبادی پور در ابتدای بازی شده بودند.

در ابتدای ست نخست، تیم ایران با دفاع روی تور خوب موسوی و میرزاجانپور از حریف پیشی گرفت اما اسپک های هدفمند و دفاع روی تور خوب آرژانتینی ها باعث شد تا دو تیم بازی نزدیکی را به نمایش بگذارند.

تیم ایران ست نخست را با سرویس دیدنی میرزاجانپور از آن خود کرد تا ملی پوشان با نتیجه 25 بر 23 حریف خود را شکست دهند.

بازی نزدیک دو تیم در ست دوم ادامه یافت و موفقیت آرژانتینی ها در دفاع روی تور و اسپک های قدرتی آنها باعث شد تا شاگردان خولیو ولاسکو با نتیجه 25 بر 22 میزبان را پشت سر بگذارند.

تیم ایران در ابتدای ست سوم با سرویس های هدفمند سعید معروف و دفاع خوب بلندقامت های کشورمان توانست اختلاف 4 امتیازی نسبت به رقیب به دست آورد اما در ادامه این ست، آرژانتینی ها با سرویس ها و آبشارهای سنگین خود در امتیاز 20 – 20 به تیم ایران رسیدند و با چند دفاع متوالی با نتیجه 25 بر 21 به برتری دست یافتند.

دو تیم در ست چهارم، بازی پایاپای و نفس گیری را از خود نشان دادند اما شاگردان رائول لوزانو سرمربی تیم ایران در امتیازات حساس پایانی با دفاع روی تور خوب و آبشارهای دقیق، با نتیجه 25 بر 22 حریف را شکست دادند تا بازی به ست پنجم کشیده شود.

ملی پوشان ایران در ست پنجم، با سرویس ها و دفاع روی تور خوب و استفاده از اشتباهات حریف با نتیجه 16 بر 14 آرژانتین را پشت سر گذاشتند تا با پیروزی دیدارهای خود را در لیگ جهانی والیبال به پایان برسانند.

تیم ایران با ترکیب سعید معروف، سید محمد موسوی، حمزه زرینی، عادل غلامی، مجتبی میرزاجانپور، علیرضا مباشری و مهدی مرندی وارد زمین شد.

خولیو ولاسکو سرمربی آرژانتین در ابتدای این مسابقه از ترکیب نیکولاس برونو، مارتین راموس، کریستیان پوگلاخین، دمیان گونزالز، سباستین سوله، اسِکیِل پالاسیوس و لوسیانو دیچِکو استفاده کرد.

ابراهیم النعامه از قطر به عنوان داور اول و نصر شعبان از مصر به عنوان داور دوم قضاوت مسابقه ایران و آرژانتین را بر عهده داشتند.

تیم های ملی والیبال برزیل، آمریکا، فرانسه، ایتالیا، صربستان و لهستان در مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال حضور خواهند داشت.

 

انتهای پیام/

منبع : ایرنا


 

 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top