تاثیر هیجان انگیز یک ساختمان جنجالی در پیشرفت تیم های ملی ایران / یکشنبه 20 تیر

کی روش توضیحاتی درباره مرکز تخصصی تمرینی داده که اگر اجرا شود می تواند باعث پیشرفت فوتبال ایران شود.

به گزارش آقای تبلیغات، مرکز تخصصی تمرینی تیم های ملی به زودی دایر می شود و این به آن معناست که تاج این ساختمان را از ایفمارک می گیرد و به جنجال های یک سال گذشته ایران پایان می دهد. کی روش این ساختمان را بنا نهاد اما قبل از افتتاح آن را به مرکز پزشکی دادند تا به ناگهان این مربی طغیان کند. اما مرکز تخصصی تمرینی قرار است چه تغییری در فوتبال ایران به وجود بیاورد؟

کی روش می گوید این مرکز می تواند آینده فوتبال ایران را بسازد. کارلوس از روز اولی که ایفمارک افتتاح شد مدام تاکید داشت فوتبال ایران بیش از اینکه به یک مرکز پزشکی نیاز داشته باشد، به یک مرکز تخصصی تمرینی نیاز دارد. او اعتقاد داشت بازیکنان ایرانی باید از نظر فیزیولوژی پیشرفت کنند و مدام تاکید می کرد بازیکنان تیم ملی بیشتر از بازیکنان باشگاهی نیاز به مراقبت دارند. کی روش می گفت: «بازیکنان من مثل فراری هستند. شما باید از فراری بیشتر مراقب کنید تا مثلا از پژو.» او اصرار داشت که اگر این مرکز تمرینی شود، می تواند به پرورش ستاره ها کمک کند و او هم حاضر خواهد بود تا با تیم های ملی همکاری بیشتری کند.

مرکزی که کی روش با هزینه فدراسیون ساخته بود، تمام امکانات را یکجا داشت. سالنی بزرگ با پیست تارتان، به همراه تردمیل و سایر لوازم تمرینی که در واقع یک باشگاه فوق العاده حرفه ای را در خود جای داده بود. همچنین وسایل مورد نیاز برای تست های آمادگی جسمانی هم در این مرکز قرار داشت. پشت این سالن یک مرکز ریکاوری بزرگ شامل استخر، سونا، جکوزی و حوضچه آب یخ بود. در زیر زمین مجموعه هم یک رستوران بسیار بزرگ، خشکشویی، انبار لباس ها، اتاق کنفرانس و... قرار داشت. در طبق دوم هم اتاق استراحت بازیکنان قرار داشت، به همراه امکاناتی که باعث شود حوصله آنها سر نرود. اما مهمترین بخشی که کی روش در این ساختمان قرار داشت همان دپارتمان تیم های ملی بود. او یک فضای بزرگ را برای این کار قرار داد به همراه اتاق آنالیز. در این بخش، کادر فنی هر تیم؛ از نونهالان گرفته تا بزرگسالان یک بخش پارتیشن بندی شده داشتند و در کنار هم برنامه های تمرینی و غذایی را تدوین و به یافتن و پرورش استعدادها کمک می کردند. کی روش می گفت: «تیم ما باید پیشرفت کند. باید در حد استانداردهای جهانی باشد. اگر می خواهیم پیشرفت کنیم باید مرکز تخصصی تمرینی داشته باشیم، مرکزی که در اختیار حتی تیم نونهالان ایران باشد

حالا قرار است این مرکز دایر شود و در روزهای اخیر بخشی از وسایل ایفمارک به ساختمان دیگری در کمپ منتقل شده است و به زودی ساختمان جنجالی در اختیار تیم های ملی قرار می گیرد.

انتهای پیام/

منبع: خبر آنلاین 
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top