دفاع غیرقابل نفوذ و ترس مربی لخویای قطر


وحشت مربی لخویای قطر از دفاع 'غیرقابل نفوذ

به گزارش آقای تبلیغات  ، به نقل از ایرنا جمال بلماضی روز دوشنبه در پیش از مسابقه تیم های ذوب آهن اصفهان و لخویای قطر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: مسابقه رفت که هفته پیش در قطر انجام دادیم بسیارمتفاوت بود. در آن بازی تیم ذوب آهن به ما فضای لازم برای عملکرد مطلوب در میدان را نمی داد اما در مسابقه برگشت شرایط متفاوت است.
او گفت: مسابقه رفت تنها  نیمی از بازی لخویا و ذوب آهن بود. پیش بینی مسابقه فردا آسان نیست و تیم ها استراتژی متفاوتی نسبت به بازی قبل در پیش می گیرند.
سرمربی تیم لخویای قطر نیز گفت : ذوب آهن دفاع مستحکمی دارد که غیر قابل نفوذ است ولی بازیکنان ما هیچگاه از بازی کردن هراس نداشته اند.
وی ادامه داد: بازیکنان تیم من دوست دارند ا فردا بازی  خوب و رو به جلویی به جای بگذارند. از بازی با ذوب آهن در ورزشگاه فولاد شهر هراس نداریم و می خواهیم نتیجه لازم را در این بازی به دست بیاوریم.
بلماضی در پاسخ به سوالی درباره شکست پنج بر صفر لخویا در آخرین مسابقه لیگ قطر و تاثیر آن بر عملکرد این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: اصلا مسابقات داخلی و آسیایی به هم ربطی ندارد و نمی خواهم درباره این موضوع حرف بزنم.
لوئیز مارتین جونیور هافبک تیم لخویا نیز در این نشست خبری اظهار داشت: مطمئنم در بازی فردا از مسابقه رفت بهتر خواهیم بود. ذوب آهن یک تیم فیزیکی است و دفاع خوبی دارد اما مساوی مقابل این تیم ما را راضی نمی کند.
او درباره شناخت خود از بازیکنان ذوب آهن گفت: یک دوست برزیلی در این تیم دارم که در مسابقه قبلی بازی نکرد اما تکنیک خوبی دارد.
ذوب آهن اصفهان و لخویای قطر از ساعت 18:45 فردا (سه شنبه) در هفته دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم می روند.
تیم ذوب آهن در مسابقه رفت که در قطر برگزار شده بود با یک گل لخویا را شکست داد.

انتهای پیام/

منبع: http://www.irna.irALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top