پروین : افتخار می‌کنم سرمربی سرخابی ها هستم! به گزارش آقای تبلیغات به نقل از خبرگذاری مهر سرمربی قبلی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه پرسپولیس می‌توانند در ادامه لیگ روندی خوبی داشته باشند، گفت:‌ به نظر من پرسپولیس یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در پایان فصل است.

 

علی پروین در گفتگو با خبرنگار مهر، با ابراز تاسف از درگذشت همایون بهزادی و رضا احدی گفت: هر دو بازیکنان بزرگی بودند و سال‌ها به فوتبال ایران خدمت زیادی کردند. همایون بهزادی یک اسطوره بود و جایش واقعا در میان پیشکسوتان فوتبال ایران خالی است.

 

وی تاکید کرد:‌ رضا احدی هم بازیکن بزرگی بود و بازی های او را به خوبی به خاطر دارم و یکی از بهترین هافبک های زمان خودش بود.

 

پروین در ادامه خاطرنشان کرد: برای من سخت است و هنوز نمی توانم باور کنم که این دو از میان ما رفته اند اما باید این مسئله را قبول کنیم و امروز هم افتخار می کنم که به یاد این دو عزیز روی نیمکت سرخابی ها می نشینم و به همراه حسن روشن هدایت این تیم را بر عهده می گیرم.

 

پروین در خصوص دیدار تیم های منتخب پرسپولیس و استقلال با رسانه ورزش که به دلیل گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم بهزادی و احدی برگزار می شود، گفت: امیدوار هستم که این بازی یک بازی خوب و آبرومندانه باشد و می دانم که تنها هدف دوستان خبرنگار تنها بزرگداشت این دو عزیز است و من برای دوستانی که زحمت کشیدند تا این بازی برگزار شود آرزوی موفقیت می کنم.

 

پروین در خصوص شرایط پرسپولیس نیز گفت: این تیم نتایج خوبی کسب کرده و امیدوارم بتواند همین روند را ادامه دهد و با شناختی که از برانکو و بازیکنانش دارم می دانم که یکی از شانس های اول قهرمانی است و اگر بازیکنان تلاش کنند و خودشان را تا پایان فصل آماده نگه دارند می توانند جام را بالای سر ببرند.

انتهای پیام/


منبع: مهر نیوز
ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top