نامجومطلق: الهلال و پاختاکور فرقی ندارند، باید آماده باشیم/خودم را قربانی کردم تا دینم را به استقلال ادا کنم

نامجومطلق: الهلال و پاختاکور فرقی ندارند، باید آماده باشیم/خودم را قربانی کردم تا دینم را به استقلال ادا کنم

به گزارش سایت رسمی دکتر حسین ناصری،به نقل از خبرگزاری فارس، شب گذشته تیم فوتبال استقلال موفق شد به جمع 16 تیم برتر مسابقات لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند اما با وجود مشکلات مدیریتی در استقلال کمتر کسی تصور می کرد آبی پوشان بتوانند تیم پرقدرت الاهلی عربستان را با 3 گل شکست دهند.

این پیروزی در حالی رقم خورد که مجیدنامجومطلق در این روها با واکنش مثبت پیشکسوتان استقلال  برای هدایت این تیم مواجه شده و خود او که از مقبولیت خوبی برخوردار است در روزهای اخیر با وجود فشارهای زیادی که متحمل شد در نهایت با عبور از سد الاهلی کاری کرد که نام وی به عنوان کسی که می تواند سرمربی دائم استقلال باشد مطرح شود.

خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،  به بهانه همین اتفاقات و برد شیرین آبی پوشان مقابل الاهلی گفت وگویی را با سرمربی استقلال انجام داده که متن آن را در زیر می خوانید:

فارس: شما شب گذشته در مورد بازی با الاهلی صحبت کردید اما دقایقی بعد از پایان نشست خبری شما اعلام شد الهلال از مسابقات کنار گذاشته شده و قرار است با پاختاکور بازی کنید. آن مسابقه را چطور ارزیابی می کنید؟

در واقع الان هنوز شرایط ما مشخص نیست چون الهلال عربستان نامه رسمی به ای اف سی زده و خواستار باقی ماندن در مسابقات شده است.من از هم از مجموعه باشگاه درخواست کردم که با ای اف سی نامه نگاری کرده تا تکلیف بازی روز شنبه ما مشخص شود. ما باید هر چه سریعتر حریف روز شنبه تیممان را بشناسیم و آنها را آنالیز کنیم. البته کار را شروع کرده ایم ولی به هر صورت بهتر است از این وضعیت سردرگم خارج شویم.

فارس: از نظر شما پاختاکور بهتر از الهلال نیست؟

برای تیمی که وارد مرحله حذفی می شود فرقی ندارد کدام تیم باید به مصافش برود. برای ما هم فرقی نمی کند چون در هر صورت آمادگی داریم با رقبایمان بجنگیم.البته شاید اگر شرایط به شکلی پیش می رفت که می توانستیم از نفرات جدیدمان استفاده کنیم وضعیت ما خیلی بهتر بود.شب گذشته هم گفتم که بازیکنان فوتبال ایران آمادگی ندارند که هر 3 روز یکبار بازی کنند و این یک واقعیت است.

شما اگر به تیم های دیگر دقت کنید متوجه می شوید که هر بازی ترکیبشان تغییر می کند چون دستشان بازتر است اما وضعیت ما اینگونه نیست. متاسفانه 3-4 بازیکن مصدوم هم داریم و اصلا نمی دانیم باید با چه نفراتی بازی کنیم. علاوه بر همه این ها خستگی هم در تن بازیکنان وجود دارد و همین موضوع باعث می شود با احتیاط عمل کنیم. به هر حال باید ریکاوری خوبی داشته باشیم تا خدای ناکرده بازیکنان مصدوم نشوند.

فارس: از شجاعیان هم نتوانستید استفاده کنید...

بله، او بازیکن خوبی است که می توانست به ما کمک کند اما به خاطر مشکلی که از داخل ایران برایش به وجود آمد نتوانست مجوز بازی بگیرد به همین دلیل او راهی تهران شد.

فارس: وضعیت مصدومانتان چطور است؟

متاسفانه چشمی، یزدانی، کریمی و غفوری دچار مصدومیت هستند و وضعیت آنها هنوز مشخص نیست.علاوه بر این میلیچ را هم به دلیل محرومیت در اختیار نداریم و این کار ما را سخت تر می کند.

فارس: شما بعد از بازی پستی را در اینستاگرام منتشر کردید با این مضمون که از خدا تشکر کردید و کسی را به جز او ندارید. به نظر می رسد در این پست شما حرف های زیادی نهفته است...

اجازه بدهید من الان در این مورد حرفی نزنم. مطمئنا بعد از پایان بازی ها مفصل در این خصوص توضیح خواهم داد اما بدانید فقط به خاطر نام بزرگ استقلال خودم را قربانی کردم تا این تیم ضربه نخورد. من با توکل به خدا وارد مسابقات شدم چون می خواستم به تیمم ادای دین کنم. من با استقلال خاطرات زیادی دارم و ستاره دومی که روی پیراهن این تیم حک شده در سالی به دست آمد که خود ما در آن بازی می کردیم.

خدا را شکر می کنم که باشگاه هم کمک کرد، بازیکنانی هم که مصدوم بودند خودشان را با تلاش کادر پزشکی رساندند و قطعا اگر پنجره ما بسته نبود شاید در کل مسابقات وضعیت ما فرق می کرد. با این وضعیت ممنون خداوند بزرگ هستم که در این راه دست ما را گرفت اما اجازه بدهید بعد از پایان مسابقات در مورد اینگونه موارد صحبت کنم.

فارس: چه برنامه ای برای ریکاوری بازیکنان در نظر گرفتید؟

قرار است بچه های تیم را به 2 قسمت تبدیل کنم تا خستگی از تن آنها بیرون برود.کار سختی داریم و امیدوارم با تلاش اعضای کادر فنی و صالح مصطفوی و همینطور بقیه اعضا که به ما کمک می کنند آماده و مهیای بازی آینده شویم. از طرقی شما از تک تک اعضای کادر فنی مثل آقایان صمدیان، پوریا جراحی، بهزاد غلامپور که یکی از بهترین مربیان گلری در ایران است و ... تشکر کنم که بی چشمداشتبه من کمک کردند.

ما بعضی وقت ها تا ساعت 5 بامداد کار می کنیم تا نسبت به رقبا و تیم خودمان شناخت پیدا کنیم و شرمنده هواداران استقلال نشویم.

فارس: چه صحبتی با هواداران استقلال دارید؟

درست است آنها کنار ما نیستند ولی در هر صورت دعای خیر آنها با ما است. امیدوارم با نتایجی که کسب می کنیم آنها خوشحال شوند ولی یک تشکر ویژه از بازیکنان استقلال دارم که با تمام وجودشان کار کردند. آنها منظم و با انگیزه در اینجا حضور دارند و این مساله موجب دلگرمی ما می شود. 

فارس: ظاهرا بعد از تعویض هتل هم شرایط شما بهتر شده است.

بله> در این هتل فقط ما حضور داریم در حالی که در هتل قبلی 6 تیم دیگر حضور داشتند.حالا در اینجا آرامش حکمفرما شده و شرایط ما بهتر از قبل شده است. امیدوارم این وضعیت باعث شود بازیکنانم با آرامش بهتری در بازی آینده شرکت کنند.Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top