دو اتفاق بد برای مالی قبل از بازی دوستانه با تیم ملی ایران

دو اتفاق بد برای مالی قبل از بازی دوستانه با تیم ملی ایران

به گزارش سایت رسمی دکتر حسین ناصری،به نقل از ایسنا و به نقل از سایت malijet، تیم ملی فوتبال مالی و ایران باید در دیداری دوستانه برابر هم به میدان بروند. سرمربی مالی قبل از این دیدار امیدوار بود با دعوت دو چهره جدید، کیفیت تیم خود را بالا ببرد. آداما ترائوره بازیکن سابق بارسلونا که در ولورهمپتون بازی می‌کند و عبدالله دوکوره ستاره جدید اورتون بازیکنانی بودند که برای اولین بار به تیم ملی فوتبال مالی دعوت شدند، ولی هر دو بازیکن دعوت تیم ملی مالی را رد کردند و به این ترتیب برابر ایران به میدان نخواهند رفت.

ترائوره که توسط انریکه به تیم ملی فوتبال اسپانیا نیز دعوت شده بود، تصمیم گرفت برای این تیم به میدان برود. دوکوره نیز تیم ملی فوتبال فرانسه را انتخاب کرد و از حضور در تیم ملی فوتبال مالی امتناع کرد.

این تنها خبر بد برای مالی قبل از بازی برابر ایران نبود. ساماسکو مهاجم تیم فوتبال هوفنهایم نیز دچار مصدومیت شد و به این ترتیب او نیز دیدار برابر ایران را از دست داد.

تیم ملی فوتبال ایران که چندین ماه قبل دراگان اسکوچیچ را به عنوان سرمربی انتخاب کرده بود، به دلیل شیوع ویروس کرونا حالا برای اولین بار با هدایت این مربی کروات به میدان خواهد رفت.Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top