اشتباه بزرگی که باخت استقلال را رقم زد / یکشنبه 17 مرداد

 سر مربی تیم فوتبال استقلال پس از آنکه تیمش در سه هفته ابتدایی لیگ برتر صاحب دو شکست شد با انتشار متنی به هواداران وعده داد که این تیم به روزهای خوبی خواهد رسید و آنها را شاد خواهد کرد.

به گزارش آقای تبلیغات، علیرضا منصوریان که تیمش نتوانسته در سه هفته اول لیگ برتر انتظارات هواداران استقلال را برآورده کند در متنی با آنها سخن گفتاین متن به شرح زیر است :

با سلام خدمت هواداران عزیز استقلال. بنا نداشتم که در زمان کنونی صحبت کنم اما اتفاقات چند روز گذشته و باخت ناباورانه در دیدار روز جمعه برابر صنعت نفت آبادان در حضور پرشور شما هواداران گرامی باعث شد تا در چند سطر با هواداران درد و دل کنم.  قبل از هر چیز از صمیم قلبم از شما هواداران و عاشقان استقلال بابت حمایت همه جانبه قبل و بعد از بازی صنعت نفت در استادیوم و فضاهای مجازی بسیار ممنونم و انرژی مثبت شما عزیزان من را برای ادامه راه مقاوم تر خواهد کرد.

به گواه اکثر کارشناسان و همانگونه که شاهد بودید در دیدار برابر نفت آبادان نمایش خوبی برابر حریف خود داشتیم و موقعیت های زیادی را خلق کردیم اما اشتباه بزرگ ما به لحاظ حرفه ای نبودن در اواخر بازی از یک سو و تصور اینکه بازی به پایان رسیده است از سوی بازیکنان از سوی دیگر باعث شد تا سه امتیاز شیرین بازی را از دست بدهیم. به هواداران قول می دهم به زودی به استقلال مورد نظر آنها تبدیل شویم و این غصه ها را با خلق شادی های زیاد فراموش خواهیم کرد.

دیشب یکی از سخت ترین شب‌های مربیگری من بود و چون روزی خودم هوادار این تیم محبوب بودم به خوبی احساس هواداران را پس از این شکست می دانم اما ایمان دارم که روزهای خوب استقلال در راه است.

 ابتدا لازم است که به آقای افشارزاده پس از استعفای ایشان مجددا خسته نباشید بگویم و اعلام کنم که مدیون ایشان هستم. من هم مانند بسیاری دیگر از استقلالی ها حضور آقای حسنی خو در استقلال را یک اتفاق مثبت دیدم زیرا ایشان برای فوتبالی ها فردی شناخته شده هستند که باید بابت این انتخاب به وزیر  ورزش تبریک بگویم اما متاسفانه پس از بازی دیشب خبر استعفای ایشان منتشر شد که باعث تاسف و ناراحتی مجموعه استقلال شد.

قطعا برنامه های وزیر برای باشگاه استقلال و پرسپولیس مبارزه با فساد و توسعه و پیشرفت این دو باشگاه است و من به عنوان یک فوتبالی و یک سرباز استقلال بسیار علاقمند بودم که تجربه کار با آقای حسنی خو را داشته باشم اما ایشان در یک حرکت بزرگوارانه در روزگاری که بسیاری با یک پیشنهاد به سمت مدیریت استقلال شیرجه می زنند و استقلال را بهترین فضا برای مطرح شدن خود می دانند انصراف خود از حضور در استقلال را اعلام کرد و این تصمیم می تواند درسی جدید در حوزه جذاب و شیرین مدیریت ورزشی باشد.

در اینجا باید بگویم ضمن احترام به تصمیم اقای حسنی خو امیدوارم هیات مدیره باشگاه استقلال و آقای وزیر استعفای ایشان را نپذیرند تا درکنار ایشان بتوانیم یک استقلال رویایی داشته باشیم. قطعا به هواداران استقلال این آرامش خاطر را می دهم که وزیر ورزش با انتخاب یک گزینه ایده آل و خوش سابقه و با تجربه مدیریت در سطوح مدیریتی مناسب و سلامت به لحاظ اخلاقی و عاری از هرگونه فضای ناپاکی سکان هدایت استقلال را در دست خواهد گرفت تا هواداران استقلال بزرگ دغدغه فضای مدیریتی را نداشته باشند . به امید روزهای آبی برای هواداران دوست داشتنی و محبوب استقلال.»

 

انتهای پیام /

منبع: مهر


 

 

 

 Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top